Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Merci pt incurajari :-)) [flo2]

Gata, frumoasa cursa de 12km de care am profitat intr-o 1h si 12min. Sunt curioasa de clasament, daca mi-am atins obiectivul; in orice caz, am profitat la max.

Vreme OK, atmosfera super; se pricep luxemburghezii la organizarea de astfel de evenimente. [pk] 

O duminica linistita si relaxanta va doresc . la noi s-a pus pe plouat

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Desi prognoza suna binisor pentru astazi,nici vorba de soare,e intunecat si ploua marunt,adica ploaie de toamna cu perspectiva de a dura.

 

Daca spre dupa masa se mai potoleste,poate ies la o tura de nordic walking,daca nu bag totul la spalat,ca saptamina asta nu mai am cind sa fac nordic,iar simbata plecam in concediu.

 

Concediu cu miscare multa cu drumetii zilnice,sper sa nu ne ploua prea tare ca totusi prognoza nu e grozava.Oricum in sud e mai bine,mai uscat decit la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata.

am intrat sa-i urez vacanta placuta Andei  [pup] . sa profitati la maxim, sa aveti noroc de vreme frumoasa si de drumetii superbe !!! si sa faci multe poze, si pt noi  [flo2] , sa ne incanti si noua ochii  [:)]

 

la mine nimic nou. am recuperat repede si bine dupa cursa de duminica. am reluat antrenamentele ca de obicei, martea si joia.

pt marti aveam planificat un spinning cu colegul meu cu care fac de obicei; numai ca n-a venit la sala, a intervenit o chestie fix inainte de pranz. si cum n-am nici muzica ok pe tel si n-aveam nici chef sa pedalez singura, m-am alergat :-)) pe banda vreo 40min

ieri n-am iesit la alergat (a fost soare afara dar un vant... ca nu m-am incumetat sa-l infrunt pe campiile luxemburgheze); asa ca am recuperat sedinta de spinning de marti. dur-dur, am pedalat mai mult cu capul   [pk]  si cred ca am scos 3litri de apa din mine

 

pt weekend n-avem nici un program "sportiv"; poate iesim totusi prin padure la cules de ciuperci. sa vedem cum va fi vremea. altfel duminica dupa-amiaza vrem sa mergem la teatru in familie; ne culturalizam  [il]

 

inca o data concediu placut Anda! si daca cumva gasesti ceva urme de internet pe unde sunteti (caci stiu ca pe la noi pe aici e mai greu cu tehnologia  [fri] ) sa ne tii la curent cu plimbarile voastre si sa ne pui poze

o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...