Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mirela draga ,pao arati fparte bine pentru 5 km de alergat!!!

 

Eu arat darimata si super mega transpirata dupa o tura de nordic walking!!!

 

Ieri ne-am plimbat doar cu teleferciul si telescaunul,am vazut niste peisaje de te lasa fara rasuflare,abia astept s ava arat!!!

 

Astazi e ultima zi,vreme superba(ca si ieri cind a fost foarte cald),imediat plecam intr-p drumetie de 25 km!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ieri si cu asta am bifat aproape 140 km de drumetie intr-o saptamina!!!

 

Am ajuns acasa,sunt tare multumita de recordul stabilit,barbartul s-a urcat pe cintar si a slabit vreo 5 kg...sa vad la mine cum sta treaba!!!

 

Am sa revin si cu ceva poze,nu stiu la care sa ma hotarasc ,sunt atit d emulte si atit de frumoase!

 

Poza de mai jos imi apartine!!!!!

post-33577-0-11331700-1476649335_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu miine am de gind sa bag o tura de nordic walking,am spalat astazi doua masini de rufe si din fericire s-au si uscat ca nu mai aveam nimic de sport de imbracat.

 

Nu stiu excat daca bag o tura lunga sau scurta,insa o tura va fi!!!

 

Am reusit sa descarc pozele ,sunt multe frumoase,inca nu m.am hotarit care sa le descarc pe forum(sunt si foarte multe,aproape 500 de poze [fri] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit din vacanta Anda si ma bucur pt voi, ca ati profitat de natura superba.

 

si pt mine azi e re-intoarcerea la sport :-)) . de joi-vineri nu m-a mai durut deloc soldul insa am stat cumintica, asa cum mi-am planuit. e gri afara, pe drumul spre serviciu am avut si ceva ploaie marunta insa sper ca pana la pranz sa fie ok; adica sa nu ploua, caci gri-ul nu ma deranjeaza la alergat :-))

 

de saptamana trecuta am incercat, si mi-a si iesit uneori ;-)) sa mananc mai putin seara, si mai ales fara paine. pe cantar ma voi urca sapt viitoare desi n-am mari sperante. tare mult as vrea sa dau 4-5kg jos pana max de sarbatori...

oricum, am trecut la supe. profit de toamna bogata in legume si fac tot felul de combinatii de supe (ma amuz sa fac supe pe culori :-)) )

 

duminica am avut o zi superba cu un soare minunat; asa ca am profitat si am fost cu fii'mea la Maastricht, in Olanda, unul din orasele mele preferate... si am hoinarit toata ziua

 

o zi plina de miscare va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...