Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Buna dimineata de weekend si de la mine.

Sapt trecuta dupa cum v-am spus, am iesit doar o zi la alergat; dar nu-i bai, maine am cursa de 6km pt care taxa de inscriere va merge la cercetare pt lupta impotriva cancerului de san; vom alerga in tricou roz. Abia astept; sunt curioasa cum va fi vremea (inca nu m-am uitat la meteo)

 

Am intrat si sa va spun ca am gasit si cumparat unt de arahide :-)) si de azi am inceput cu micul dejun sanatos :-)) Intentionez sa-mi fac 2 sandwich-uri in fiecare dimineata si sa le mananc in drum spre serviciu. Merci "redactor" (Mirela?)

 

Azi e gri si ceata la noi, si totusi ma simt motivata :-)) Am facut cumparaturi si am gatit de dimineata, tocmai ce-am facut o siesta cu piticutza mea iar acum cat mai doarme ea, lenevesc cu o carte buna :-))

 

Weekend placut in continuare, si in miscare ;-)) , va doresc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lea,bafta astazi!

 

Am absovit si eu bucata mea (aia normala insa)de nordic walking,,acum ma duc la ale mele,am atitea de facut incit sincer nu stiu cu ce sa incep.

 

Am o problema cu ochelarii,mi se aburesc in permanenta,merg majoritatea drumului cu ochelarii aburiti,nu...nu e de la respiratie,e de la ...caldura ochilor!!!! [:-)))] [:-)))] Ce-mi recomandati ,aveti idei?

post-33577-0-78522000-1477218615_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

post-128134-0-83875800-1477231117_thumb.jpg

post-128134-0-31712200-1477231148_thumb.jpg

 

a fost super fain astazi, frumoasa si impresionanta atmosfera; si vara'mea incantata si motivata, a fost prima ei cursa de cand am molipsit-o cu alergatul si merge la un curs :-)

 

Anda, o solutie anti-aburit sunt lentilele... eu pt sport am apelat la ele si sunt f multumita acum

 

post-128134-0-60665600-1477231204_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor,liniste si pace pe frontul miscarii? [:D]

 

Eu am o saptamina aglomerata si...imprastiata asa ca dupa cum se pare nu voi reusi decit simbata si duminica sa imi fac ...rondoul! [:D]

 

Miine sunt libera si in principil as putea face ,in realitate am spre dupa masa ecografie mamara,asa ca am zis sa stau in banca mea totusi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, m-am tinut de cuvant si am iesit la alergat; greu de parca am avut plumb in picioare, dar am rezistat eroic sa-mi termin norma de 7km  [:)]

 

si sa continui sa ma laud pt cursa de duminica trecuta, va spun ca vara'mea si cu mine am devenit vedete  [pk] , ne-au pus poza in ziarul provincial (prima poza stg sus  [:-)))] ; vara'mea e cu OK-ul, incantata la max, eu sunt cea fara ochelari )

 

post-128134-0-36701500-1477493502_thumb.jpg

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...