Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Așa zic si eu, mai ales că ajung la alergat în week-end sau mai rar. Azi am ajuns, am alergat, chiar dacă e mai frigut, minunat a fost, am scos timp bun, dar distanta mai mică. Oricum e o bucurie să fac mișcare și pe lângă asta ma întâlnesc cu multi amici pe care îi cunosc de mult, de la alergat pe stadion, ne salutăm, schimbam câteva idei/informatii / glume despre sport si e atmosfera plăcută!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am căutat repede, repede subiectul nostru de mișcare ca o laudaroasa ce sunt, să "menționez" ca am fost la alergat si am scos si timp bun si destul de lungă distanță. :D abia îmi încap în piele de mândrie că am făcut mișcare și am reușit și câteva ture cu viteza de 11km pe ora, viteza ideala după părerea mea, mai ales că bătea un vânt, pe o latură simțeam că mă ia pe sus, deci am forțat în plus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pina vine Lea,sunt eu impresionata de ritmul tau,11 km e ...tare!!!Eu abia am scos 5,6 km/H [:-)))] [:-)))]

 

A fost rece,vreo 2°C si la intors un vint destul d eputernic,am inceput pe soare si am terminat pe o vreme intunecata si vintoasa.Am avut fes pe cap [:-)))] [:-)))] si...nu mi s-au mai aburit ochelarii!!!! [:-)))]  [:-)))] 

post-33577-0-17503100-1478430311_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tricou  care lasa pielea sa respire,direct pe piele,nu port maieu.Tricoul asta cu mineca lunga e usor captusit(nus tiu cum s aspun altfel)pe partea din interior. E usor pe git,are fermoar doar in partea superioara a pieptului.Ideea e ca nu intra aer rece ,chiar daca nu am fular.

 

Si deasupra vesta!

 

Cind incep,imi e putin rece la brate sus,insa apoi e totul ok.Vesta e uda complet cind ajung acasa.deci eu de transpirat tot transpir.Insa nu intra aer ece deloc.

 

Fes cum spuneam [:D]  e pentru prima oara cind port(de cind eram copil???? )dar a fost foarte ok cu el,asa ca o sa-l mai folosesc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost ploaie amestecata cu ninsoare vreo doua zile.

 

Astazi a iesit soarele spre dupa masa desi a fost frig tare.Frigul ca frigul,insa umezeala te omoara!!!

 

Miine as avea dupa masa libera ,poate ma bag la o runda de nordic walking daca n-o ploua iar.

 

Daca nu miine,joi sigur ma duc,chiar daca ploua.Apoi as mai avea duminica timp ,ca iar e amestecata saptamina asta!!!

 

edit .Ma simt foarte obosita,nu stiu de ce ,ca dorm destul d ebine noaptea,insa ma simt obosita rau spre dupa masa!!! [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...