Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi m-am echipat si ...Am rămas în casă :)) ca fetița noastră nu a vrut si nu a vrut să se încalte cu cizmele, în parc e ud si se uda cu altceva, așa că am rămas în casă si am făcut fandări, de necaz ca nu alerg :). Si am făcut și febra musculara, ca am făcut multe. Așa că pot bifa ceva mișcare pe ziua de azi. Nu va mai spun cu scartaiau gleznele si genunchii, mai ceva ca o mobila veche :((. Concluzia e ca ar trebui să fac mai des!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea,eu m-am dus prin uragan la nordic walking...aoleuuu,cind veneau rafalele din parti,imi mutau betele,cind veneau din fata,efectiv nu puteam inainta,indiferent ca eram la deal sau la vale.Insa am reusit si fara incidente,am avut geaca anti vint,insa m-am copt pur si simplu.E adevarat ca am sindrom PM si eu cam "fierb"in asemenea momente,insa mi-a fost cumplit de cald.

post-33577-0-22624900-1479641309_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,Valentina!

 

Mie imi arata telefonul ca in ultimele 7 zile nu am facit decit vreo 7% din miscare azinica.

 

Realitate e ca mi-am cumparat niste pantaloni cu buzunare mici in care nu incape telefonul!!!! [:-)))] [:-)))]Insa nici nu ma misc ca pina acum!!!! [fri] 

 

Saptamina asta cimbata si duminica sunt pe traseu!Poate reusesc sa fac si traseul lung,daca n-o ploua iar prea tare saptamina asta!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma oftic, trebuie sa las copilu la gradi la 7.30 ca sa pot ajunge si eu la serviciu la 8.15. Numai ca educatoarele ei vin intotdeauna la 7.45-7.50 si pana cobor, pana dau cipicii jos pana ies, pierd timp si nu mai pot veni pe jos la serviciu tot drumul, ma mai urc si in autobuz 2-3 statii. ce nasol e!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...