Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la noi s-a potolit gerul insa a inceput ploaia.Dar de miine va fi iar soare si ger!!!

 

Eu am intrat de fapt sa va spun ca felicitarile din paginile anteriorare le- am pus pe un e-shop,am de asemenea de impartit niste vouchere,cu care puteti achizitiona una alta de pe portalul respectiv(sigur ca m-as bucura sa fie produsele mele [:D]),doritorii numai s aspuna ca trimit imediat pm!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu,nu cred ca e vreo problema ,insa nu as vrea sa deranjez vreun privitor!!!! [:D]

 

Uite aici e shopul,daca vrei vouchere ,cu cea mai mare placere(1 voucher -10 euro,valabil pina la 28 februarie 2017):

 

 

https://www.etsy.com/shop/Danawelt?campaign_label=shop_open&utm_source=transactional&utm_campaign=shop_open_010170_9730699549_0_0&utm_medium=email&utm_content=&email_sent=1449965366&euid=Slq7vi2gLETkBZVPxlzbyhlfJr-I&eaid=36641470948&x_eaid=3d2bb1d2ff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mocirleala [:D]  d eieri,iar s-a lasat gerul,ceea ce nu poate fi decit bine!!!!Mai bine ger si soare decit ,vreme calduta,intuneric si ploaie.

Insa eu nu reusesc astazi sa ma duc la nordic walking,indiferent cum ...nu reusesc,Insa am sa spal geamurile(cel din sufragerie are vreo 10 m²)si smotruiesc,deci tot va fi ceva consum de calorii.Miine insa sunt...pe cai!!!! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit acum despre sfecla roșie, cum că își păstrează proprietățile chiar și gatita, si ca ajuta foarte mult la întărirea musculaturii în vederea susținerii efortului, sportului adică. Am postat ca poate vreți să ajutați puțin prin alimentație, eu am început să iau si sa pun în mâncărurile cu legume, câte o sfecla, ca e dulceagă si nu strica gustul mâncării, iar acum că am citit ca ajuta la sport, chiar o să mă străduiesc să consum mai multă. Puneam inițial pentru fi mea, dar o să fiu atentă și la alimentația mea. Cat se poate, ca la dulciuri renunț doar cu ordin judecătoresc ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda...vezi ca sfecla rosie ...constipa!!! [:)]Stiu ca are continut mare de fier si de aici si problema! [:D] 

 

Mie imi place salata de sfecla rosie,cu hrean!!! [:)] Nefiarta,gasesc mai rar si la cita ciorba fac,nu se prea merita sa cumpar.Tu la ce alte mincarui o mai pui?

 

 

Eu inca nu am plecat la cumparaturi,ne uitam la biathlon! [il] Sport pe canapea adica! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai la ciorba, supa, mazăre, ghiveci, fasole verde, până acum. E doar o sfecla mică la o oala, se amesteca cu restul de nici nu mai stiu care e. Noi nu o suportam cruda, mi se pare un gust tare scârbos, dar fiarta nici nu o mai simt.

Redactor, maieu?? Sunt invidioasa :p

Lea, tu cum faci cu cea mică când o iei la alergat? A mea nu vrea să mă lase, mă trage de mana sa adunam pietre, bete, frunze....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...