Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lea, cam mult te Pitești :)) cucu la plecare si... Bau! peste o oră? :))

??? nu inteleg...

Lea mea e intelegatoare; stie ca merge sa o vada pe mama cum alearga; si cred ca o prinde atmosfera dinaintea curselor caci e tare incantata si ma tot imbratiseaza si-mi spune "cours maman, cours" si cand termin tot topaie pe langa mine si ma pupaceste. dupa care le spune tuturor ca mama ei alearga si e tare bucuroasa :-)) (inclusiv lu' ta'su); Si de obicei organizatorii "prevad" niste ateliere pt copii, asa ca cei care nu au cu cine ii lasa, ii duc acolo si sunt educatoare care se ocupa si fac cu ei diverse activitati: colorat, alergat/sport organizat :-)) , ...

Oricum, eu n-am pacalit-o niciodata. am pregatit-o mereu din "vreme" cand a fost nevoie sa dispar din peisaj fara ea sau cand urma ceva mai putin placut pt ea; i-am spus ce si cum o sa se intample (inclusiv cand mergeam la medic pt vaccin, si cand am trimis-o in Rom in vacanta pt 2sapt, si cand am lasat-o pe la bunica'sa cateva zile... Si intotdeauna a mers, m-am inteles si ma inteleg cu ea)

 

si gata cu spinning-ul meu; sunt bucuroasa ca o am pe colega mea pasionata de bicicleta; ne motivam reciproc :-)) Maine pauza, dupa care alergat si vineri iarasi spinning

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, nu știi jocul cucu-bau? Când te Pitești și apari?! Glumeam si eu....ca si cum făceai cucu la plecare si bau! La sosire. Pe fi mea nu pot să o iau la alergare, ca nu ma lasă, bine, e mai mică, abia face 2...

 

Edit: sper din suflet ca nu te-ai supărat, nu am avut nicio intenție negativă !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cum vine asta, e înțelegătoare?!! Eu nu am idee cum o fi, cred că minunat!! Adică explic si eu, ca tot omul, ca plec, vin... Dar nu prea observ înțelegere... Cred că dacă ar veni la sala cu mine i-ar plăcea, dar nu pot să o iau să încurce oamenii pe acolo. Nici pe pista nu au voie copii, si înțeleg asta, ca sunt oameni care aleargă viteza si e periculos în primul rând pt copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...