Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatza si de la mine si BRAVO BRAVO pt noi  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

astazi cred ca ma dau pe banda; e ceata la noi si nu stiu/cred ca se va ridica pana la pranz. nu-mi place ceata si din aducerile mele aminte parca nici nu-i buna de respirat in plamani deschisi la max...

 

ieri n-am facut nimic. am stat acasa cu gaza caci a fost bolnava: febra mare si vomitat noaptea. si tocmai ce primisesem de la scoala o scrisoare cum ca ar fi un caz de meningita la o scoala din zona; nu va spun cum am inceput sa ma gandesc ca poate a ajuns si la scoala ei... Pana la urma are angina, ii dau pt prima data antibiotic

 

cam atat de la mine pt moment

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, nu stiu ce sa zic de temperatura, eu merg fara probleme si la -15*

Azi este mai cald la noi, a fost minunat dimineata!

MA intalnesc in fiecare dimineata cu un domn, foooarte elegant si batos, care merge si el pe jos din ce vad, si care indiferent de anotimp poarta ochelari de soare! Ca ploua ca ninge, ca e nor, ca e soare, el are ochelari de soare! [:)]

Si ma intalnesc iarasi cu tot felul de vedete care isi duc copii la scoala, nemachiate, nearanjate, cu fata de cearceaf, nu-mi venea sa cred ca sunt ele! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost nevoita sa schimb planul pe ziua de azi,e singura zi cind am timp sa imi cumpar carnea pentru craciun,am luat si bradul,acum am ajuns acasa,deic nici vorba de nordic walking.

 

Plus ca sunt foarte obosita,am adormit dupa 1 noaptea si m-am trezit dimineata la 6,30.Sunt sigura ca as fi readormit,insa imi trebuie undeva la 2 ore sa readorm,ma intirziam tare d etot cu cumparaturile,asa ca la 7 m-am dat jos din pat.

 

Miine insa ma duc la nordic,intre cirnati si sarmalute [:D] ma norduiesc!!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...