Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

curaj si energie Anda, sa iasa totul asa cum iti doresti sambata !!!

 

la noi a fost soare si caldutz ieri; dar n-am iesit la alergat, am mancat (rezonabil) cu sotul la pranz. asa ca astazi recuperez sedinta de spinning

 

si as vrea sa ma laud ca sunt consecventa; seara supa, o felie de paine si o felie subtire de sunca de pui. ouf... de m'ar tine consecventa  [:)] .

si parca simt blugii mai largi pe picioare; dar cine stie, poate s-a lasat materialul si eu visez ca e de la spinning  [:-)))] . cantarul insa nu s-a miscat, dar raman optimista

 

 

o zi buna  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am continuat sa fiu disciplinata; spinning la pranz si seara o jumatate de piept de pui si morcovi. azi am schimbat pantalonii :-)) si ii simt larguti pe coapse - incep sa cred ca pe bune mi afineaza putin excesele, nu e doar imaginatia mea  [:-)))]

 

maine zi normala de aranjat, gatit si alte cele de genul prin casa + facut brad si decorat casa; seara mergem cu copiii la un spectacol de Craciun.

duminica am o cursa, suntem o echipa de 4 si vom alerga timp de 3ore (ne impartim timpul, alergam cu randul, of course). sper sa fie frumos, mie personal nu prea-mi place sa alerg in bucla. se pare insa ca e o bucla mai mare asa, si deci, sper sa nu ma plictisesc

 

cam atat de la mine. voi ce mai faceti, cum stati cu miscarea?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:( eu am ceafă intepenita, ca i poarta veche de tara care a înghețat. E foarte frig, frig si la serviciu, acasă transpir până îmbrac mandra si apoi ies grăbită, în consecință anumite mișcări nu pot face. Dacă stau la cald, cu fular adică, îmi cam trece, dar dimineața scartai cel mai rău. Aseară am făcut ceva exerciții, ca să pusn spatele la loc, dar nu e chiar miscare, mai ales că am mâncat....un borcănel de șerbet de trandafiri .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu abia astept sa vina weekendul ca sunt tare obosita si nici moralul nu e la nivelul cu care sunt eu invatat,optimista-incurabila! [:D]

 

In principiu miine si poimiine as vrea sa norduiesc,realiattea e ca miine(cum spuneam)nu stiu daca reusesc.Ideal ar fi pentru mine sa ma trezesc tirziu(miine),sa ma duc la nordic walking,sa ma papusesc un pic si apoi la cumparaturi.Pina seara am timp sa ma pregatesc sufleteste de petrecere! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt racita cobza, ma doare in gat, tusesc ingrozitor, ma doare capul de mor de la tuse, da nebuna cum sunt, continui sa merg pe jos. Azi dimineata nu, am venit cu autobuzul ca deja intarziasem rau la serviciu, dar ma duc pe jos, plus sa cumpar una alta, 10000 de pasi fac sigur.

Asta am facut alaltaieri:
 

post-821-0-88473700-1481873717_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...