Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Administrators

Eu incerc mereu sa imi gasec motive de merge pe jos. Uneori cand simt ca trebuie sa ma misc, ma duc pe jos la Lidl si ma uit pe acolo si vin inapoi, Fericita ca fac pasi.

 

Acum si-a luat si sotul cesulet special de pasi - si incepe sa fie o concurenta in casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am făcut aseară Brad, deși încă nu e curățenie așa cum mi-ar plăcea, si deja l-a trântit maimutica, de două ori :)) azi cochetez cu ideea de sala, dar sa vad cum o strecor, mi-e tare greu când nu am timp special de sport. Înainte de naștere... Ehee... Aveam ora de sala trecută în agenda :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo Anda, asta da motivatie, sa nu lasi balta antrenamentul desi seara ai invitati la masa... Si frumos bradutz ai facut  [pegeam]

 

eu tocmai ce am terminat sedinta de spinning. greu greu  [aerob]

ieri dupa amiaza am alergat; am fost 4 in echipa si am alergat timp de 3ore; eu am reusit 6 ture de 1,2km + inca 2 la sfarsit. nu prea sunt multumita de mine, insa ma asteptam: alergatul in bucla nu-mi place + ca de 2sapt n-am facut decat spinning si e o diferenta intre cele 2; cu respiratia am fost OK insa tare grele mi-am simtit picioarele. altfel a fost fain, o atmosfera super. am incheiat seara cu o buna bere bruna  [ph34r]

 

sambata am impodobit si noi brazii (anul asta am facut 2, pt fiecare etaj :-)) ) si am decorat si casa. doar mos Craciun mai lipseste  [:)]

 

post-128134-0-62510500-1482152348_thumb.jpg post-128134-0-32844100-1482152390_thumb.jpg post-128134-0-40770600-1482152409_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...