Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

astazi pauza de sport la mine. maine am programat spinning-ul. poate vineri ies la alergat (desi e ultima zi de lucru si poate ma lipesc de un restaurant.... cunoscandu-ma)

 

aseara am comis-o, a facut vara'mea papanasi si am mancat 2, cu smantana (primita din Rom) si dulceata de cirese amare + un ou umplut (ton si galbenus) cu paine integrala; nimic altceva pe langa... insa tot nu-i bine

pt in seara asta am pregatit deja supa (dovlecel + praz + pastarnac mic). sper sa nu ma ating de altceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)]  ieri m-am tinut de cuvant si m-am biciclit. azi sigur pauza, maine nu stiu, poate un mers rapid pe banda, sau mai degraba o iesire la restaurant cu colegii fiind ultima zi de lucru...

 

nici n-am curaj sa-mi fac planuri sportive pt vacanta; tare mi-e teama ca nu voi face nimic, ma cunosc doar... 

visez la ceva alergat dar stiu si eu daca voi reusi sa ma mobilizez?

 

am o stare naspa; si ploua si e gri astazi. si am mai si citit ultimul articol cu faimosul macelar profesor B. chiar de-ar fi si ceva exagerare, cum mai sa le vorbesti oamenilor asa, tu ditai prof.? oameni simpli, in suferinta...

sorry, nu vreau sa stric subiectul nostru insa sunt tare intoarsa  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...