Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

Da,duminica...sper sa termin repede simbata sa am timp sa ma odihnesc si papusesc si eu un pic. [roscatavant] [flirty]

 

Cu masa ,o aranjez inainte ,iar la debarasat ma ajuta fii mio,barbatu' ,olus ca e sora mea ,cumnata...ne descurcam

 

De partea sentimentala mi-e asa un pic teama,vine matusa mea(sora mamei)nu stiu cum o sa reactionez,adica sper sa fiu potolita sa nu bocesc ...prea tare [sad] !!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lea, esti mai bine?

Andacos, cum merg pregătirile?

merci de intrebare Anda2 :-)) , da, parca sunt mai bine. oricum, in noaptea asta am reusit sa ma odihnesc putin mai bine

 

BRAVO ca ai fost la sala, ai vazut cum trece oboseala cand nici nu te astepti? cel mai important e sa te mobilizezi; la capitolul asta de mobilizare nici eu nu stau bine cand sunt acasa, prin concediu sau weekend. Si bine-nteles ca si mersul pe jos, de colo colo e miscare

 

dupa cum ma asteptam, azi nu fac sport. merg la un restaurant thailandez; unde din fericire se mananca normal, farfurii neincarcate :-)) dar bun bun

maine trebuie sa merg sa cumpar cateva cadouri, am de facut o iahnie de fasole, salata de vinete (pe care le am deja coapte in congelator) si de boeuf (fara boeuf) pt seara cand mergem la cumnata'mea. duminica mancam la socrii la pranz.

teoretic as putea iesi la miscare (alergat sau mers alert) luni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost în parc și am profitat de vremea frumoasa că să alerg puțin, 3 km adică, dar au picat bine peste febră musculară de la sala. Avantajul de a avea copil mic este că nu vine nimeni în vizită, așa că pregătirile nu sunt necesare, casa arată exact cum arata de obicei, cu jucării întinse, etc :)

Va doresc un Crăciun liniștit și plăcut, petrecere frumoasa și armonie in casa, în suflet! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si linistit alaturi de cei dragi!!!!!

 

Am primit ieri de la sot un Garmin care iti arata si ce puls ai, nr de pasi samd.

Deja mi-am facut planul de cardio...si nu, nu voi alerga, ma alatur lui Andacos la mersul rapid.

Btw, am un prieten care e antrenor de fitness si culturism, sotia lui a fost 'transformata' de el de la vreo 80 kg a ajuns la.......ceva gen model de fitness. :))

Exercitiile cardio la ei inseamna mers constant pe banda, doamne fereste sa alerge sau sa sara coarda.

 

Asa ca, Andacos, keep on going!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...