Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important


Recommended Posts

  • Răspunsuri 987
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La Multi Ani !!! Va doresc un an nou sanatos, plin de bucurii si miscare !!!  [flo2]

 

Am reusit sa nu fac excese in concediul asta, nu m-am urcat pe cantar dar simt ca n-am pus nimic  [:)] . Nici miscare n-am facut prea multa insa... de azi am reinceput antrenamentul: 45min de banda, alergat alternativ (10min viteza & 2min mers rapid). Si imi cam simt picioarele  [:D] Sper sa raman motivata si sa folisesc mai des banda de acasa.

 

de luni reincep serviciul; spinning si alergat alternativ pe banda (cred); e frig si inghet la noi asa ca pt moment, pt urmatoarele sapt, nu cred ca va fi posibil sa alerg afara

 

noapte buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puf Anda, daca ai stii cat praf a adunat a mea, si e una buna, fara prea mare zgomot, se si inclina...

Si eu am fost cea care a plans dupa ea, ma si vedeam folosind-o la 2 zile sau in weekend  [:-)))] Cred ca anul trecut n-am folosit-o deloc. Dar e buna, cand ma pocneste motivarea, e bine ca o avem. Sper sa o folosesc mai mult anul asta, mai ales in perioadele de ploaie  [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

XIO, cum e antrenamentul cu coarda? cat timp si cum sari (ambele picioare in acelasi timp, unul cate unul - cum e mai bine?); care sunt beneficiile (ce muschi lucreaza?)

Tare mi-ai facut pofta, cred ca voi face o vizita la decathlon sa-mi cumpar coarda. Are vreo importanta cum/din ce e facuta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...