Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Alis- si eu am descoperit Quixx- foarte buna mi s-a parut si mie.

De masele ce sa mai zic- am o masea pe care o tratez de fix 1 an :((. Chiar dupa ce am nascut a inceput sa ma doara. Am incaput pe mana unor " doctori" care m-au terminat la propriu. Si acum incearca actualul medic sa repare raul facut de ceilalti numai ca nu prea reuseste si tare mi-e ca va trebui sa o scot.

Acum ai rezolvat problema? Cu bila cum mai esti?

Nepotelul cum se mai simte?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Bina Geuta si La multi ani pe 2016. Sa o luam pe rand: nepotelul este bine se recupereaza, eu am invatat sa iau doza dubla de nospa, algocalmin si metroclopramid la crizele de fiere si cu maselele trebuie sa merg dupa data de 11 la stomatolog ca acum este in concediu. Mi-a umblat la ea ibainte de Craciun dar trwbuie nervul scos. A venit Teuta nu mai pot  scrie , scuze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre dentist...sa va povestesc ce am patit acum cativa ani? [batcap]

 

Mi-am facut o lucrare...a costat destul de mult...o cunoasteam de dr respectiva, aveam incredere in ea...dar surprise surprise....lucrarea nu mi-a fixat-o bine si la vreo 2-3 saptamani dupa eu tot aveam durereri, gingia inflamata, nu puteam sa mananc pe partea respectiva.

 

Asa ca m-a luat sotul de mana si m-a dus la dr lui, care a constat ca lucrarea a fost facuta prost, pusa la fel de prost. Am fost nevoita sa-mi scot lucrarea si sa-mi fac alta...alta viata, fara durereri, a 2a zi eram ok.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim, daisy !

Sanatate si mai ales odihna :)) va doresc tuturor, mamici si bebelusi !!

 

Se vede ca am lipsa acuta de somn :))

 

Daca aveti vreodată nevoie aa ma intrebati cum se prinde șoricelul de bucatarie ca ieri am fost terorizata de un Mickey mouse d aata si i am venit de hac!! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos Daisy [flo2]

Vai ce experienta neplacuta Daisy. Eu am ajuns la concluzia ca dentistii fac treaba cu valabilitate [smulgpar]ca altfel raman fara clienti. Dar valabilitatea in cazul tau a fost mult prea mica.

Anda- ma bucur ca Tamara a dormit mai bine. Claritine este un antialergic. Eu nu am folosit la fete decat Aerius si Ketof(asta din urma se da la culcare pentru ca are si  ceva calmant si provoaca somnolenta- asta ca sa nu se mai trezeasca copilul si sa tuseasca)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...