Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Desi dorm uneori bustean... tot am senzatia ca e mai bine protejata daca are patul la noi in camera ;) 

Dar prin martie o sa ne mutam iar... devdata asta definitiv.. ( chiar,  ai idee de o echipa de meșteri pt lucru in apartament? )

si va avea camera ei.... o sa fie numai cu perne si saltele... asa ca sper sa fie safe !! Dar nu stiu aca sa ii las patul de bebe sau de.. fetita ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu una i-as pune direct patul de fetita.

Pana atunci va merge sigur si va stii cum sa coboare din pat.

Referitor la mesteri cred ca mai am nr unuia , daca-l gasesc ti-l dau pe pm ( doar ca stii cum sunt majoritatea domnilor mesteri,ca sa fiu draguta:)) trebuie sa vb sa fie serios si daca va intelegeti sa fie doar pt voi,ca au prostul obicei sa ia mai multe lucrari in acelasi timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am si eu o intrebare; ce la dati bebelusilor sa pape cand sunt deranjati? Teuta a avut scaune cam moi, nu multe ca numar dar nu-mi place sa o vad asa.I-am facut ceai de menta dar nu-i place.O fi de la eruptia dentara? Este tare inflamata gingia in dreptul maselutelor de jos.Sanatate si pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Va multumesc. Pana la urma a baut si ceai. A trebuit sa o las pe ea sa bea singura cu paharul. Ii puneam cate putin si era tare incantata . avem perpersonalitate ce mai.....

 

Draguta... :)

Ia sa incerc si eu.. pana acum am incercat cu pahar din mana mea...si l a pus tot pe piept :))

 

Dar legat de scaune... eu am preferat sa faca mai moale decat tare ca daca e constipata ii dau lacrimi mititica cand face si o vad ca simte inconfort....:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alis, ce coincidenta si Iulia e de 2 zile deranjata la burtica. Ca si tine eu banuiesc maselutele. Meniul a constst in :dimineata mar copt,morcov fiert si banana,  pranz-supica in care ii puneam pesmet si seara orez cu morcov fiert. Am inlocuit apa cu ceai de menta neindulcit si daca era mai rau am pus jumatate de pliculet de smecta. Si i-am dat sa rontaie covrigei,sticksuri.

Azi nu a mai facut decat de 2 ori si a 2a oara a fost normal.

Laptele nostru nu exista fara lactoza asa ca am adaugat in el 2cupe de faina de orez.

Sanatate multa printesei [flo2]

P.S. Anda nu te-am uitat. Acum caut nr si maine iti dau pm. Am fost plecata toata ziua si acum am putin timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...