Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

De unde ati avut stetoscop pt tava?

 

Fi mea e tare maraita azi, vrea doar in brate sa dansam.. imi place mie dansul dar parca mai trebuie si cate o pauza :))

Suspectez al 4 lea dinte jos.. 

 

Daca nu era cu vacc o scoteam in zapada ca ninge asa frumooos... dar mai bine stam in siguranta in casa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Ce draguta e micuta , Geuta! Sa va traiasca sa fie sanatoase surioarele! Eu m-am rugat mult la Dumnezeu sa fie tot fetita sa fie si ele doua surioare. Noi cine stie cat mai facem umbra pamantului asa ca sunt fericita cand stiu ca ele vor avea grija una de alta. Strainilor   , dusmanilor le pare bine  atunci iti merge prost si rau cand te vede bine ; doar familia e alaturi de tine si la binesi la rau. Eu am scos-o pe Teuta afara azi dar nu am stat prea mult pt ca manca zapada. La inceput ii era frica de zapada apoi a inceput sa mute zapada dintr-o parte in alta si mai baga si in gura ca in final cand am vrut sa intram in casa am avut mare taraboi. Va pup, sanatate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos Alis [flo2]

Sa stii ca iti impartasesc in totalitate gandurile. Ma rog mereu de sanatate sa putem sa le crestem mari, si sa ne bucuram cat mai mult de ele.

Oau ce distractie pe micuta Tamara cu apa si painica. Eu una nu gestionez deloc situatiile de genul si ma panichez foarte tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...