Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Brrrr....este ger! 

 

Ce faceți? Am încercat să.l adorm aseară pe Matei fără să.i mai dau piept....ca m.a mușcat.

Nu am reușit..a ațipit pentru câteva momente dar s.a trezit plângând/țipând. Cum l.am pus la piept cum s.a liniștit.

 

Luna viitoare se organizează un team building în Poiană... așa aș merge și eu...da' ce să fac cu Matei?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Frig rau -erau -12grade de dimineata in Ploiesti.

Anda , ma bucur ca ati scapat de vaccin. Bine ca ai avut reducere, ca 500 de lei mi se pare neserios de scump.

Tot spun la TV ca or sa schimbe firma si or sa inceapa vaccinarea.

Daisy daca vrei sa adoarma fara san, in niciun caz nu-l culca tu in primele seri. Pe tine te simte,te miroase si este si normal sa primeasca. Roaga-l pe sot sa te ajute.Nu mai stiu, tu ii dai formula? Daca da, atunci tati poate sa-i dea biberonul la culcare.

Daca lucrurile merg ca in teorie, atunci poti sa mergi linistita si in team building.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o problema de ceva timp...poate v-ati mai confruntat cu ea pana acum.

 

Dupa ce am nascut, la ceva timp, am observat ca am coatele aspre, irritate, rosii. Am incercat crema de galbenele, sudocrem, bepanthene, reviken....nimin bun pana acum

 

Ce pot sa fac?

 

Cand ma uit la ele ma apuca disperarea  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Daisy poti incerca sa pleci din camera cu ceva timp inainte de culcare, ca sa nu te mai vada. Ii poti prepara un biberon sa-l aibe tati pregatit , cine stie poate il accepta.

Si eu am avut problema cu coatele dar nu m-am gandit ca a avut legatura cu sarcina.

Am rezolvat-o cu brio cu ulei de masline in care am.pus vitamina A uleioasa(este buna pt refacerea tesuturilor)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...