Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oricum,  trebuie o luna intre hexavalent si ror. ..

 

Brrr mie mi e o frica de ror, ca am inteles ca are ceva virus oarecum activ si nu as avea chef iar de febra :((

 

Stiu, trece, dar ziua aia si noaptea , cand are febra... mi e frica sa adorm... eu sunt tare panicoasa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am emotii de fiecare data cand mergem la vaccin.

Astazi neaparat trebuie sa ajung cu ea la dermato ca i-au iesit niste bubite pe manuta ce seamana cu un ciorchine de strugure. I-am dat si cu violet de gentiana dar nu dispar-asa ca facem o vizita la dr. Starea ei generala e buna, nu febra, nu s-au inmultit dar trebuie sa vedem care e treaba.

Si toate astea pana in vaccin. offf

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geuta, sper ca o sa vii cu vesti bune de la dermato.

 

Mamici, sper sa se rezolve cu vaccinurile, sa le gasiti, sa le faceti si sa treceti cu bine peste moment.

 

Noi experimentam, mai nou, tipatul [:-)))] ... cred ca ii place sa se auda, ca trage cate un show, apoi se linisteste

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy, i se mai spune si chiuitul sau zbieratul :))) Pe tamara o apuca aceasta manifstare de bucurie cand vede catelul maica mii :)) aia mica latra ascutit, a mea mica zbiara de mi răsună urechile..o toba  mai avea cineva aa bata... :))

 

Dar nu ca e dragut? Si vesel?

 

Alis, mulțumesc,  sănătate si voua... si tot nu i a dat al 4 lea jos... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Daisy, vin cu vesti bune de la dermato [flo2] . Se pare ca Iulia are un prurigo acut ( o ititatie iesita in relief)pe care cica a luat-o de la un animal cu blana, gen pisica. 

Numai ca noi nu avem animale deloc. Se poate sa fi fost si un paianjen. Ne-a dat o crema cu cortizon,pe care sa o aplicam seara 2-3  zile si o sa fie ok. Ba chiar ne-a dat si recomandare pt vaccin, ca nu interefereaza cu afectiunea.

Foarte draguta dna dr,plus ca ne-a primit si printre programari.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...