Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Am observat :) ca ea si a schimbatbdeja programul o data, pana la 1 an adormea la 9.30, hai 10, de asta ma gândesc ca am greșit noi undeva va... sau a creacut ea, ca noi am facut totusi aceleași treburi seara... exceptand perioada cu măselele cand am adormit o in brate, "papusa lu' mama" .

 

Eh, parca s a facut si mai capoasa... voi patiti asa? A mea tipa/zbiara la orice cât de mic nu i convine, intr-o zi am vrut sa i iau sticla de apa din mana ca bea si o scuipa pe ea de joaca asa.. si a tipat groaznic, a tras in partea cealalta si m a si pleznit peste mana cu care trageam sicla... m am amuzat/intrigat , i am luat o oricum dar.... sunt inca mirata de unde i se trage aatfel de comportament...:( !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai Anda sa o vezi pe Iulia ce ambitioasa este. Sa nu care cumva sa-i zici nu, sa o vezi cum tipa si daca cumva sta in fundulet pe covor isi lasa capul in jos sa-l atinga de covor. La fel procedeaza si daca nu primeste ce vrea. Trebuie sa-i distragem atentia imediat ca sa uite.

Acum sa o laud putin-de ieri a prins curaj si merge nesustinuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va rog, spuneti mi cum aveti programul seara, cand/ce cina, baie, lapte... ca eu simt ca o iau razna...

 

Azi de ex i am dat cina , iaurt cu cereale, 2 iaurturi chiar la 8.30, la 9 baie si apoi 300 lapte... buun.. a marait pana la 10 si cand i am mai dat lapte, apoi iar marait/chitait/tipat pana la 11, iar putin lapte .. ca sa adoarma la 12... dupa ce m am enervat si am aprins lumina zic "daca e bal, bal sa fie si nu te mai las sa dormi!!"...a adormit in 5 minute !!! Parca astepta doar sa mi ies din sarite ca sa se culce linistita :)))

Nu am idee ce sa schimb... o sa incerc maine si cu lumina aprinsa... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...