Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda chiar vroiam sa te intreb de ce scrii la ore din acestea matinale? [batcap]

Pai programul nostru de seara este asa: mancarea solida- ultima masa 16-16.30,dupa care joaca,alergat etc pana la 19.30 cand o schimbam, facem patul,baita-in jur de 19.50-20.00 inchidem luminile, punem white noise pe TV si primeste laptele(aprox 260 ml). Dupa laptic adoarme in 5 max 10 min. Apoi se mai trezeste o data pe noapte sa bea biberonul dupa care trezirea finala este la 06.30.(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, cereale ii dai numai seara? De care sunt?

 

Eu ii dau lui Matei fulgi de ovaz pe care ii hidratez in putina apa fiarta, la care adaug lapte fiert. Amestec bine bine si iese un terci pe care il mananca cu placere.

 

Seara mananca iaurt simplu, pe care il fac acasa (cam pe la ora 17-18)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Buna! Eu intru mai rar ca am iesit din greseala din pagina de pe telefon si acum intru de pe calculator. Si Teuta merge singura din ziua vaccinului ' de miercurea trecuta. Este mult mai bine acum .... mai pot face si eu cate ceva prin casa! Pana acum se ridica si trebuia sa fug la ea ca nici nu mergea dar nici nu statea intr-un loc. Marti seara , in a sasea zi a vaccinului mi-a facut febra si ma temeam sa nu faca iar si aseara. M-am panicat foarte tare .... Teutei ii place foarte mult sa pape piure de cartofi cu carnita si sosulet(pasta de tomate facuta de casa si un catel de usturoi).  Cu laptele nu prea se omoara. Abia mananca 350 ml in 24 de ore. Sanatate multa la bebelusi!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...