Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Ce fac bebeii??

Noi am revenit la programul obisnuit, culcat la 11...

Se pare ca obosește dupa 8 h de cand se trezeste la pranz, doua zile s a trezit la 13, a adormit la 9 :)) credeam ca ne am reglat...

M am distrat azi ca am observat ce certăreata este... nu s a lasat pana nu i a smuls verisorului mai mare un cub din mana.. si tot ea facea scandal... Noroc ca eram prin preajma ca isi lua vreun "vant" din greseala asa :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

Sunt ambitiosi rau astia mici.Si Iulia e la fel, trebuie neaparat sa obtina ce vrea ea altfel se lasa cu niste lacrimi de crocodil de zici ca nu e adevarat [batcap] . 

Mai nou maimuta se ridica dupa olita(a cam inceput sa o refuze, asa a fost si la Ioana o perioada, dupa care a acceptat-o din nou) si umbla in fundul gol prin casa. Pana acum nu au fost incidente dar cine stie [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma pregatesc pentru perioada calda, dr la primavara vreau sa o invat cu olita, ca si daca fuge in funduletul gol.. n are decat ca e cald... iar la vara o las ziua fara pampers ...

:))

 

Nepota miu era ceva de coma... facea pipi unde i venea, adica pe jos asa.. bine,,cateva zile pana s a invatat sa ceara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...