Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

 Off ! Noi am facut rosu in gat si febra mare ; 39 cu 5 si nu-i scadea deloc......... Sambata am fost la urgente. Siropel de scazut febra nu lua ca nu e invatata si toata noaptea i-am pus sosetele ude si cartof ras. Initial am zis ca e de la vaccin dar dupa 24 de ore de febra n-am mai rezistat sa o vad asa si am plecat la spital. Se pare ca a luat de la sora-sa , in urma vaccinului avand imunitatea mai scazuta. Ne-a dat augmentin . Este prima data cand luam antibiotic. Maselute avem si noi 4. Va pupam , multa sanatate!!!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of Alis, multa sanatate!

Sper ca acum deja este mai bine [flo2] .

Si micutei Tamara ii doresc sa treaca cat mai usor peste episodul maselute.La noi inca nu dau semne de aparitie.

Si Iulia a luat un pic de raceala de la Ioana dar fara febra sau muci. Un pic de tuse care aproape a disparut. Diseara merg cu ea la pediatru sa vedem daca ne da ok pt vaccin. In sfarsit ne-a chemat la vaccinul de 11 luni.

Ar vrea sa-i faca si Ioanei un rapel de Ror, dar cred ca o mai aman pana luna viitoare cand i-l fac si Iuliei. Ea inca mai are o tuse reziduala de la muci. Dar tot asa a fost fara febra- doar stranuta si niste muci. Cred ca mai degraba a fost un guturai. Vedem ce zice pediatra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Anda, bolile copilariei cam secatuiesc organismul de energie, ca sa zic asa. Uite de exemplu cand a avut Iulia varicela, 2luni dupa aceea nu am avut voie sa o vaccinez 

Acum sunt speriata rau cu cazurile acelea de bebelusi  bolnavi..... Ma rog sa se insanatoseasca repede....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...