Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele sunt bine, multumesc. Iulia e inca mucioasa, dar cu starea generala buna.

La serbare a fost emotionant, chiar am si plans. Fiecare a avut cate o poezie de invatat.Ioana a invatat poezia cu bunicii, deci a fost surpriza pt mine.

Dupa serbare am mai plecat cu 2colege la plimbare.A fost f incantata ca am petrecut mult timp impreuna doar noi doua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Buna seara. La multi ani tuturor mamicilor ! Noi suntem bine dar nu prea mai avem timp sa intram. Teo este o terorista in adevaratul sens al cuvantului. Zilnic imi face inventarul la oale si cratiti , le-a sarit smaltul ,le baga in masina de spalat .... este cu ochisorii numai dupa stricat. Nici nu zici ca e fetita !!! Azi a gasit o rezerva de stilou cu cerneala si a spart-o in gura. Avea limbuta si mainile pline de cerneala. Cand iesim afara si mai rau..... [batcap] . Ma rog sa-mi dea Dumnezeu rabdare. Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ;))!!

Sa facem un program special de demontat , le luam fetelor diverse, de la mici aparaturi pana la mobila si sa se puna pebdesfacut/facut :))

 

Si eu ma jucam la fel, desfaceam orice gaseam.. si mai repara tata daca mai putea, plus ca eram cataratoare si cred ca si Tamara cam are inclinatie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Ce tari sunt pustoaicele, cum fac ele numai ce vor [biz]

Iuliei ii place sa deschida sifonierul si sa imprastie prin casa hainele sora-sii. E haioasa rau. Luni a cerut la olita. Era cu soacra-mea si s-a dus la ea, s-a incordat si i-a aratat olita. Cum a pus-o, a si facut.

De ieri parca incearca sa vorbeasca mai mult.

Eu nu-mi revin din uimire cat de repede a crescut, cum s-a adaptat cu doamna si cat de repede zboara timpul. Parca nu apuc sa petrec destul timp cu ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa bravo in primul rand tie, pentru perseverenta! :) si Iuliei pentru ca invata repede!! :*

Eu recunosc ca am fost comoda la capitolul asta si pw toate vreau sa le fac cand "ne mutam la casa noastra" :) !

Azi nu a dormit decat jum de ora si acum sta in pat si scoate tot felul de zgomote, de la aaaooo la prrr si ccc :))) in interfon se aude ca unbcatelus care latra :)) e super obosita si nu adoarme. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...