Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Buna,

Aseara Iulia a dormit super prost.S-a culcat ca de obicei iar pe la ora 23 a inceput sa maraie si sa se fataie prin pat.Nici nu deschidea ochii de oboseala. I-am dat un Nurofen, i-am facut ceai de tei, intr-un final a adormit. De abia la 5 a baut laptele de noapte, ca sa zic asa.

Suspectez o maseluta, ca ii curg si multe balute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uf! Sper sa trecetivrepwde si bine peste episod ! Lasa ca macar dupa asta o sa fie foarte liniștită ! :*

 

Tamara ia bucățile de para din palma mea si le pune înapoi in castron ca sa le ia SINGURA... :)) eu voiam doar sa o ajut... :)) habar n aveam eu ca de fapt o incurc !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana e mai bine. Cred ca reusim sa scapam fara antibiotic. Aseara am ajuns cu ea si la pediatru si a zis sa asteptam si azi sa vedem cum e, sa nu ne grabim cu antibioticul.

Pe zi ce trece Iulia isi dezvolta personalitatea-adics nu care cumva sa o refuzi cu ceva ca urla cu lacrimi de crocodil si apoi isi cauta un loc moale unde sa se arunce cu capul [fal] . Sunt momente cand nu functioneaza sa i se distraga atentia.

Noroc ca stiu de la Ioana ca e doar o etapa, dar nici eu nu mai am rezistenta de acum 6ani.

In rest e tatofila naxim,unde e tati e si ea, sa nu care cumva sa dispara din peisaj. Seara noi mancam separati ,ca domnisoara nu vrea sa stea cu bunica sa mancam si noi.Asa ca e pe apucate ca sa zic asa. Are fata frija de kg noastre, ce sa zic [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))) scuze, stiu ca in pielea ta nu e asa amuzant,;dar din afara iti dai seama ce amuzant suna cu "locul moale de dat cu capul"... asa facea si nepota miu.. se atingea usurel cu capul de perete... :)))

Tamara tipa si se arunca in genunchi...

Deh,;fiecare cum ii vine la-ndemana..

Multa sănătate Ioanei !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...