Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Ei Anda,nu ai de ce sa-ti ceri scuze. Asa e cand vorbim in scris [flo2] . Sunt sigura ca daca eram fata in fata sigur ne amuzam(pe principiul Stela si Arsinel-fiecare vorbea de ceva si nu intelegeam de ce nu ne intelegem [:-)))] ).

Pana la urma Ioana ia antibiotic- cand s-a trezit nu putea sa inghita. Asa ca o mai tin acasa sub observatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fi mea s a culcat ka 1 si ceva si acum doarme... ca in sesiune :))

Nu a marait.. dar s a foit in continuu in pat, s a invelit/dezvelit cu patura si perna de 1000 de ori, si a dat sosetele jos ( e o premiera)si s a mutat din dreapta in stanga de ma ametise pe mine... habar nu am ce a avut ??!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici,

 

Scuzati absenta, mult de munca, oboseala dar si fericire maxima langa Matei [pk]

 

Nu mai stiu daca v-am urat cate ceva de 8 martie, dar o voi face acum: La multi ani, dragi mamici! Sa fiti sanatoase alaturi de pruncii vostri, sa aveti puterea sa-i cresteti mari si sanatosi!

 

Noi cred ca ne pricopsim cu vreo 3 canini, este putin agitat.

 

In rest, se joaca, alearga, danseaza, cere muzica continuu "na-na-na"; da pupici; face "Gigea" si ma mangaie pe obraz....ce mai, un deliciu de baiat [il].

 

Cat a fost vremea urata, ploaie si vant, nu l-am scos afara, dar ieri cum a fost putin mai bine, am profitat si a iesit cu "mamama" (aka bunica) la plimbare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda poate a deranjat-o ceva: vreo maseluta, ori poate prea cald in camera...

Daisy multumim de urari [flo2] . Ce frumos cresc copilasii nostri.

Noi suntem parca in fiecare zi tot mai ocupati si mai prinsi in rutina. Am ajuns de facem in fiecare zi la aceeasi ora aceleasi lucruri pe care le-am facut cu o zi inainte. [batcap]

Iulia de doua nopti nu nai vrea sa adoarma in brate-ma asez cu ea in pat, ma ia de gat si adoarme. Ce sa zic-ma topesc toata.

A inceput sa se joace cu Ioana-se alearga, danseaza si mai nou Iulia plesneste [fal] . Dar are asa o putere de chiar te doare.

Ai vostri lovesc?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum.. adica imi da peste mana cand nuvrea ceva, lingurita cu mancare sau apa, in rest nu... l a mai muscat pe tat su, dar la mine nu a incercat asa ceva, mai mult in joaca... si tot in joaca ma bate cu palma pe piept cand o tin in brate...dar da cu forta.. sper sa nu se faca batausa sau muscacioasa :(, eu cam eram asa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ii da un canin sus :( ca musca tot ce prinde, trage cu dintii de paturica, se freaca cu gura de marginea patului... mive o mila de ea mititica... i am dat cu putin gel dar m a luat frica ca am citit ca folosit prea mult poate sa ii amorteasca gatul.. sa se sufoce... aaa ca am preferat sa nu ii mai dau...:( su cand ma gândesc ca mai sunt 3 de iesit!! Plus molarii aia lati... ma apuca groaza ca e asa de maraita si cauta sa faca "rautati"... nu vrea nimic dar cere de toate, ii e foame dar refuza... si eu imi pierd rabarea cam repede ( sotul trage ponoasele, dragutul de el! )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...