Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu pot sa i le pun. Patul ei are 80 cm înălțime. Minus 6 sakteaua si 1 placajul de jos, raman 73. Tamara are 84-85 inaltime , la colturi, unde are sustinere buna, se apleaca zdravan, iar daca e nervoasa si are chef de rautati, isi poate face vant sa cada in cap :(. Nu mai zic daca ii uit vreo jucarie, ca si -o pune scara :(( . Eu caut ceva care se poate prinde de marginea patului cu cleme zdravene sa nu poata smulge ea...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles acum. Noi l-am cumparat sa-l folosim doar  la somnul de noapte.

In rest Iulia coboara singura din pat, la urcat inca mai cere ajutor.

Ma deprima vremea asta de afara. Tare as fi vrut sa o scot la plimbare, asa iar ne plictisim in casa. [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dat câteva pagini in urma si am vazut ca sunteti încă aici. Agnes creste frumos. Amândoi au momente de tandrețe si de cate o pomeneală, impins, urlete. In general sunt bine. Solicitanți, fiecare cu propriul caracter. Fata e usor baietoasa. Prefera masinutele si roboții, dar isi pune brățări pe mâini, bentite pe cap, deci o iesi si latura feminină cândva la suprafata. A luat cam toate bolile posibile de la frate-sau de la grădinița, inclusiv gura mana picior. O duc la grădinița cu imunitatea formata :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, voi v-ati gandit la vaccinul antipneumococic ? E prevenar13 , se fac 3 doze, dar nu stiu daca sa l fac... sau nu... acum de cand cu ror ul terminat , am stat linistita... pe de alta parte la vara plcam la rude la mare si pe acolo mereu e cate ceva, aglomerație multa, caldura, igiena nu e ca acasa... si ma gandeam daca sa i fac inainte macar o doza, doua....?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda-chiar nu stiu ce sa zic.E valabil pt toate tulpinile?

Imi povestea pediatra de un pacient de-al ei care dupa ce s-a vaccinat de rotavirus, a facut boala. Raspunsul a fost ca vaccinul actioneaza doar asupra anumitor tulpini.

Eu una de abia astept sa scap si de ror si gata.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...