Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda,eu l.am vaccinat pe Matei pentru pneumococic, parcă au fost 3 doze, iar pentru Rotarix au fost 2 doze.

 

Știu ca cel puțin în cazul Rotarixului, vaccinul nu este pentru toate tulpinile.

Dar am zis ca mai bine sunt prevăzătoare decât să regret mai târziu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la fel este si cu vaccinul impotriva meningitei daca nu ma insel.

Eu ma opresc la ror.

Oricum in ultimul timp de cand cu shu am devenit paranoia rau. Nu am mai avut curaj nici iaurt sa-i dau. Insa de azi o sa incep sa-i dau.

La Ioana am fost mult dar mult mai relaxata. Acum cred ca si media ma influenteaza foarte tare, in sensul ca ma sperie rau.

Cand am mai auzit-o si pe dr de la MC ca : cum sa dai carne la un bebelus de 7 luni?

Pai la 7 luni Iulia manca carne dupa schema pediatrei. Sincer ii fierb ciorbita Iuliei cam 1,5 ore, umblu cu spirtul dupa mine, am grija la suzete, biberoane sa le fierb. Am ajuns sa-i monitorizez fiecare caca sa vad cum face.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar am impresia ca alunec intr-o extrema deloc benefica. Adica cu cat o protejez mai tare si o feresc ii fac de fapt un defavor. La un moment dat tot o sa intre in contact cu diverse si probabil va fi mai rau.

Nu e vorba de alunecat in extrema cealalta ci doar de a fi eu un pic mai relaxata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca se ataseaza poza, voiam sa va arat de ce mi e teama sa ma duc si la baie cand e duduia "nervoasa", ca e ditamai fata si stau cu grija sa nu faca "tup" :)) Abia aștept sa o mut in patut normal, dar sa fie mai stapana pe mers si camera sa fie special anti lovituri sau anti...orice :)) Sau un glob de sticla mi ar conveni mai mult!! ;)

post-134094-20988_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...