Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ok Ari am inteles. Nu e graba [:)] .

Stiu ca e greu cu timpul dar cand poti mai intra si pe aici. Mie una tare mi-e dor de perioada in care scriam cu toate aici [flo2]

Se mai indreapta vremea asta odata?Atat de tare s-au plictisit copiii in casa.

Am si eu o intrebare la voi: credeti in teoria asta cu vaccinurile, ca de fapt ele ar fi provocat Shu?

Mie una nu prea imi vine a crede, dar ce-i drept m-a speriat un pic mai ales cand mai avem doar Ror de facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sincera sa fiu, cred ca adevarul e undeva pe la mijloc cu vaccinurile astea. Nu cred ca au provocat acum shu,;dar cred ca pe un teren sensibil, si oamenii devin din ce in ce mai sensibil din cauza touturor poluarilor si bombardarii cu toxine, pot face mai mult rau decat bine... mi se pare ca populatia devine din ce in ce mai slaba la capitolul imunitate... si virusii tot mai puternici...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred, de fapt sunt convinsa ca se stie cauza dar noi nu o vom afla niciodata. Doar se mai arunca cu pastile din astea ca sa se mai faca un pic de val si sa ne distraga atentia.

Ce imi pare mie f rau este ca nu se mai fac vaccinuri in tara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, printre picaturi de ploaie, ce mai ati copiilor de mancare sa fie si sanatos, si gustos,;si cu vitaminele necesare ?

Eu ii dau asa: fulgi de cocos, unt de cocos, germeni de grau, faina de mei, drojdie inactiva. .. asa ca suplimente in iaurt, supa, sau desert...

Mai aveti vreo idee/sugestie ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...