Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

:))) aaa.. ma simt deja mai increzatoare :)) ! Smekerica mica a invatat sa ma pupe cand simte ca e chiar groasa si ma infoi la ea :)) iar tat-su... oricum e mai moale ca mine... asa ca om vedea cum ne descurcam !! Nu veau sa ajung un parinte frustrat , nici ea un copil nemulțumit. . . Mai citim, mai invatam din mers... la al doilea o sa fim mai "destepti", sper !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa stii ca si Iulia vine sa ma impace cand vede ca ma supar.

Intotdeauna primul copil e de sacrificiu, ca sa zic asa. Practic cu el experimentam cum e mai bine sa ne purtam, sa ne adaptam nevoilor lui.

La fel de novice am fost si noi cu Ioana, iar acum la Iulia realizez greselile facute. Dar sunt o mama cu experienta si acum stiu cum sa procedez. Plus ca sunt muuuult mai relaxata.

Sa stii ca nu exista ceva universal valabil care sa functioneze si doar experimentand alaturi de ei vom stii cum sa-i crestem cat mai frumos [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa vad ca inca scrieti aici. Eu stau mai mult pe facebook cu fetele.

Ilinca e o zgatie, foarte curioasa si atenta. A inceput sa priceapa multe si sa execute comenzi simple. Se joaca frumos cu surioara dar ii place sa o plesneasca. Nu stiu cum sa o dezvat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic,,nu prea credeam eu, dar adevarul e ca de cand nu am mai scos-o in colectivitate nu a mai facut nici macar muci.... desi eu credeam ca nu se iau chestiile asa usor, uite ca ei sunt mici si reactioneaza altfel ?! De aia as da-o si nu as da o la cresa... la particulara unde sunt putini e prea scump pt mine... daar,;sa nu vorbesc cu pacat, vb aceea, nu am auzit lucruri rele nici despre cresele de stat... multi parinti sunt multumiti :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Cami ma bucur ca ne-ai mai scris.

Sa stii ca si Iulia o plesneste pe cea mare dar si pe noi.Eu nu am nicio reactie cand face asa(in sensul ca nu rad,zambesc sau tip) si daca vede ca nu ma exteriorizez renunta. La fel am invatat-o si pe Ioana.

Referitor la colectivitate sunt de acord cu tine Anda- s-a cunoscut ca nu am mai mers cu ea pe la cumparaturi si a fost ok.Doar ce a adus Ioana de la scoala, dar amandoua au scapat ieftin ca sa zic asa.

Alis voi ce mai faceti? Ce nazbatii mai face Teuta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...