Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Anda nu stiu ce sa-ti raspund pentru ca Ioana nu era fan mancare si prin urmare nu ducea nimic la gura. Orice gasea imi aducea: banuti, scame.etc.

Pur si simplu nu a fost niciodata tentata sa duca ceva la gura.

In schimb Iulia duce la gura doar mancare [:-)))] restul arunca.

In sfarsit am terminat camera fetelor, am bagat azi smotru la greu.

Mai avem in sufragerie dar sigur nu terminam azi ca mai avem de pus si pe un perete tapet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)) si mamaile mele fac fitness cu Tamara :))

Fi mea nu e mancacioasa, e doar gustacioasa... si mancare vrea o data sa vada cum e, apoi ignora... si conurile, si iarba, si cada, si apa din cada, si sapunul, si sticla, si patul... :)) orice ii ajunge la nivelul gurii trebuie gustat...si pe mine ma linge pe umar uneori, in brate :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu as lasa-o sa doarma singura pe Iulia in camera lor, dar ea inca se mai trezeste o data pe noapte sa bea laptele si tare imi e ca nu o aud. Ma gandeam sa iau o statie din aceea de bebe. Acum sincer vorbind nici eu nu sunt inca pregatita sa o las singura. [:-)))]

Sunt suparata ca MF a uitat sa ma cheme la ROR si acum nu-l mai are [smulgpar] . Incerc sa-l caut la depozite poate il fac, ca tot anunta astia ca e epidemie de rujeola in alte judete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, ce aiurea cu ror ul asta :(. Intreaba la sanador daca il au si il fac contra cost :(.

Eu am statii, doua feluri ca nu am fost mulțumita de prima si apoi am luay brevi, dar mai fasaie din cand in cand, ca simte si daca se sucește in pat, si azi noaptr am sarit de 3 ori din pat... ca e la capul meu :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am gandit ca mai bine stau cuminte, ca trebuie pastrat in anumite conditii si chiar nu vreau sa ma risc. Dr de fam a zis sa astept pana pe 20 cand ar trebui sa primeasca, daca nu o sa vad unde o sa-l fac.

Oare in Ploiesti or face pe undeva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...