Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Hihi! Bravo :)

Noi avem la fel, 15-20 de min de prosteala, gadilat, pupat , mângâiat, asezat iepurasii... apoi adoarme linistita...

La pranz îi pun muzica din bebe dar azi nu acoperea galagia :)) si nu faceam nicio branza sa o dau la maxim ca semana a concert nu a lullubay :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tamara mananca in continuare 2 biberoane de lapte seara, apx 400 de ml... chiar daca ii dau mancare chiar inainte de baie, tot cere lapte... si ce scandal e uneori ca se termina un biberon si nu e gata celalat... nu stiu daca sa o trec pe lapte obisnuit sau sa continui cu praful asta care ii place, e pentru vârsta ei,;nr 4, dar parca e deja bartai fata sa i mai dau biberon?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e lullaby, e zgomot de ploaie torentiala sau aspirator.

Si Iulia bea un bibe la culcare de 240 ml si unul peste noapte tot atat. Eu i-am dat termen ca sa zic asa pana in mai la cel de peste noapte dupa care il inlocuiesc cu ceai. La cel de somnul de seara nu renunt inca. Mai astept.

Ce lapte bea Tamara?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a strambat tamara la mancare de urzici... nu mai nimerea sa o scoata din gura cu degetelele.. :)

Asta e, am crezut ca daca mananca spanac :)) nu e mare diferenta... uite ca e.

Am incercat sa i dau suc de mere , cu pai, in cutiuta de carton... nici pomeneala... se pare ca e fixista in alimentație... bine macar ca am apucat sa o invat cu cateva feluri :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...