Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Voi ce va mai distrati cu piticii/piticele? Noi cantam,,interpretam, mimam miscari de la desene ( arata sus/arata jos.. e:)) ), radem si ne maimutarim in oglinda, scoatem limba pe strada, smulgem din mana jucariile altora, muscam de mana care ne tine pe strada ( la taica su a avut acest tupeu, ca la mine iesea scandal! ), radem din orice zgomot nou... :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Si Teuta mananca urzici si ciorba de stevie. Si-i mai place peste facut la grill cu zeama de lamaie. Avem si noi 89 cm si 10,7 kg. Ea are perioade . Ba mananca de te sperie si implicit ia in greutate, ba sta cu mancarica in gura de dureaza o masa jumatate de ora si stagneaza. Asa este ea. Ea este Teo.La inceput ma impacientam, acum i-am invatat stilul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de info Alis!

Vai cat am cautat aseara lapte pentru Iulia. Hipp combiotic se gaseste mai greu. Pana la urma am gasit la farmacia din cartier ultima cutie.

Azi sun sa vad daca au primit vaccinurile sa mergem si noi la Ror.

Alis pana la urma ati facut hexavalentul, ultimul rapel?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii dau lui Matei biscuiti Leibniz, sunt buni, moi si ii mananca cu placer.

 

Zilele astea m-am uitat dupa un aparat de facut iaurt. Sunt decisa sa ii cumpar, acum prospectez piata.

Am testat aseara un aparat de facut paine Phillips, care are si functie de preparare iaurt.

Sunt multumita de rezultat.

 

In rest, ne luptam cu niste molari (?), au iesit 4 in decurs de 3-4 saptamani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...