Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suntem bine Anda, multumim de intrebare [flo2]

iulia in schimb e maraita rau, aseara a dormit f rau-dintii si maselele o supara rau. in curand ni se va umple gurita [fal] . De 3 nopti am renuntat la lapticul de peste noapte. De cand cu episodul vomei l-am inlocuit cu ceai. Nu e f fericita cu treaba asta dar macar vad ca nu prea se mai trezeste sa manance.

Anda, parca tu spuneai ca ai statie pt bebe. De care ai, esti multumita de ea? Vreau si eu una accesibila si cu review-uri bune ( nu sunt pretentioasa, asa-i ? [:-)))] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am brevi. Am comandat pe net, undeva pe la 120 lei?! Am fost multumita de alte produse brevi mi s au parut facute cu simt de raspundere si ok la pret, de ast am ales a doua oara statia asta. Pe prima nici nu merit s o mebtionez :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de pont Anda. Asa e, si noi avem scaunul de masina de la Brevi si e super ok.

Apropo si de scaun, de acum.motata sta numai in scaunel cu centurile iar eu stau cu tati in fata. Pana acum plangea si mi-era mila de ea, iar pe distante mici o mai tineam in brate. Si cum in brate a inceput sa comenteze ca vroia ea ea sa exploreze totul in mers am zis stop si gata. Acum daca nu ma mai vede langa ea sta cuminte tot drumul in scaunel. Excroci sentimentali mai sunt copiii astia [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da dar era cam întuneric și nu se vede mai nimic.... a inceput sa fie foarte independenta si capoasa.. imi da efectiv mana la o parte cand vreau sa o ajut sau sa i arat ceva... își scoate o soseta si o pune peste cealalta, ma cheama cica sa mi dea ceva apoi trage mana reoede, nu mai sta sa o scimb..... of of...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...