Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Pai tocmai de aia trebuie impuse niste limite de pe acum, parerea mea, ca sa aiba timp ei sa se adapteze. Mai tarziu cand prind gustul, vor incepe si protestele.

Chiar radeam cu o colega care trebuie sa nasca si e f speriata ca nu se va descurca cu bebe si eu i-am zis: o sa te descurci, ca e din instinct, ce bine ar fi daca dupa ce scoate copilul sa scoata si un ghid de instructiuni(unde ar fi fost norocul [:-)))] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hai, ceva nou, caraghios, neasteptat ? Dar bebeii ce fac? :))

Fi mea e cam bazaita de cateva zile, lacrimi din orice... noroc ca bea multa apa...sa alimenteze rezervorul :))... azi am fost la zoo, putin s a amuzat de camila, capre si pasari, in rest s a cam plictisit.... o mai duc oricum :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa o vezi pe Iulia daca nu vrea sa mearga la cineva se incrunta si-si impreuneaza bratele. Are o moaca [:-)))] .

 Cand vrea sa ne ignore priveste in jur si merge cu mainile la spate. A, mai nou exersam si mersul cu spatele [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De vreo 2 nopti cand ma duc langa ea sa dorm se trezeste. Ce-i drept nici nu prea avem amandoua loc in pat. Aseara am dormit in patul Ioanei(ea era la tara) si a dormit mai bine.

Problema mea e ca EU am o problema sigur si nu o.pot lasa singura in camera. Imi fac 1001de scenarii in cap. Am impresia ca daca nu sunt langa ea se poate intampla orice. Oricum se poate intampla si cu mine in pat la ce somn profund am.

Cum depasesc eu pragul asta?

Anda la voi cum a fost? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai prima noapte i am lasat usa deschisa la camera si ma tot duceam tiptil sa o verific.. dormea perfect. .. a doua seara cam la fel, apoi s a facut cam frig si ma simțeam cstresata ca ii e curent copilului ca las eu usa deschisa... asa ca m am bazat pe interfon. .. daaar tamy doarme in pătuțul de bebe inca, asa ca mare lucru nu se poate intampla... interfonul e sub pat si daca se misca in pat o aud imediat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...