Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

A, nu ma supăr deloc, ascult orice parere a cuiva cu experienta,  și mie mi se pare tot asa ca e mai bine, macar 3-4 ani, dar mi-e cam îndoială cu varsta mea, am deja 35 :(...

Si cum Tamara este foarte cuminte... imi da impresia ca ma mai pot descurca cu un bebelus.... dar sa apara asa... cu barza :)) ca imi cam resimt corpul/sanatataea dupa perioada de sarcina,  am început sa scartai pe ici pe colo :(

 

Pana la urma, eu sunt pozitiva si cred ca se aseaza ele, treburile,  exact cum este mai bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va pup mamici si bebelusi frumosi! Noi suntem ca furnicutele prin casa de-a busilea si nu mai avem timp sa facem nimic. Si eu imi doresc inca un bebelus, dar la cat e de activa cred ca dupa 3 ani :)) Sotul meu nu mai vrea sa auda de unul mic, are nevoie de pauza

:)) Noua ne este f greu, nu ne ajuta nimeni, asa ca prefer  sa am timp sa i=l dedic complet, decat 2 bebelusi mici  si neglijati din pct de vedere al jocului si nevoilor, de mancare cred ca le-aas da la timp  [:-)))]

 

Scz mamici sunt atat de obosita incat imi vine sa fac haz din orice. Noi  ne pregatim de mare, plecam joi excat cand face 9 luni iar pe 15 este ziua noastra de Sf. Marie, asa ca tot la marre o petrecem. 

 

Va pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda-ce imi place ca esti pozitiva. Pana la urma varsta e doar o cifra  [flo2] .

Vai Loredana ce de ocupatii aveti voi. Si I chiar daca nu merge inca de-a busilea e argintul viu toata ziulica. Acum realizez ca gaza ta e cu aproape 1luna mai mare decat noi.

Petrecere frumoasa si concediu placut la mare!

A sa nu uit,mi-a placut maxim faza cu mancarea la copii [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy - Iulia e fan carnita. Seama-na cu taica-su.O blenduiesc impreuna cu legumele si o mananca fara probleme.

Pediatra mi-a zis ca acum am putea introduce si ficatul de pui pt ca este f bogat in fier. Ideal ar fi sa avem pui de tara crescut natural fara hormoni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...