Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Pentru mucisori aposi eu am folosit Vibrocil si aspirat. Cam atat. Daca nu-si schimba culoarea sa se faca galbeni sau verzi nu ai de ce sa te ingrijorezi.

Am citit de curand un articol despre imunitate. Vorbea un dr imunolog si spunea ca se cunosc f putine informatii in acest domeniu si ca asa zisele medicamente pt imunitate sunt pur marketing comercial. Parintii la primul simptom de raceala fuga la medic sau farmacie ca iar a racit copilul iar medicii sau farmacistii au N produse. El spunea ca e normal ca un copil sanatos sa raceasca de 5-6ori pe an.Doar asa se formeaza imunitatea. Plus ca folosind prea des medicamente pentru imunitate sunt sanse mari ca la maturitate copilul sa dezvolte boli autoimune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 Buna mamici. Ce mai faceti? Bebelusii? Anda si mie mi-a dat pefiatra sa-i dau vitamina c picaturi si in prima zi am facut prostia sa-i dau direct in gurita. Riscul a fost mare deoarece a doua zii nu a vrut sa mai ia nici vigantolul. Asa ca m-am invatat minte si -i pun in mancare , cantitatea fiind infima nu modifica gustul si totul este ok. Geuta cred ca treci prin clipe dureroase. Multa rabdare si  incredere.  Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

La multi ani tuturot Mariilor! Sa fie sanatoase!

Azi o serbam si noi pe Iuli,o cheama si Maria.  Prima ei onomastica [:-)))]

Alis ma bucur mult ca ai mai scris. Ce mai face Teuta?

Eu inca am sanii pietroi si durerosi,dar nu mai sunt rosii. Sper sa nu mai dureze mult.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...