Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eh :( iar ne a dat antibiotic dr. A zis ca are amigdalele foartr inflamate , urechile si plamanii ok....

Mie imi venea sa i bag un albastruvde metil in gat, sai dau nurofen si basta....

Dar cand zice medicul... te iau toate gandurile.... daca se întinde ka urechi, daca facr convulsii... si tot daca daca , pana ii dai, ca eu nu sunt medic, nah.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of,multa sanatate Anda. Asta asa e ca daca zice medicul. Ce sirop ii dai?

Fata cea mare facea alergie la antibioticele sirop asa ca ii faceam injectii. De cand a crescut ii punem branula si udam fluturasul.

La inceput mi-era greu sa o vad asa,dar acum cere singura branula. Asta cand e imperativ ca altfel mai incercam si babesti.

Dar,ce am observat din experienta:cu injectii rezultatele se vad mult mai repede, siropurile sunt pline de zahar si de multe ori se deranja la burtica de la ele.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Augmentin mi a dat... 5 zile

Tot i am dat si albastru... avea o mutra cu dintii si limba albastre :))!!!

Dar o vad mai liniștită. A mancat, se joaca....

macar sa nu mai faca febra ca azi avea 39 la subrat.. adică posibil si mai mult ca nu tinea ea mana chiar lipita

 

Sa nu o scot afară maine, oare? Sa vad si vremea.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda copilul poate iesi afara cu conditia sa nu bata vantul sau sa fie ceata(din cauza umezelii), in rest nu ai alte contraindicatii.

Ma bucur ca este mai bine acum. Problema e ca ei acum sunt foarte vulnerabili la raceli din cauza imunitatii scazute pe fondul aparitiei dintisorilor.

Mi-a venit si mie CM. Ce bine era fara :)). Parca e mai abundent ca inainte, dar pun si pe faptul ca de 1 an si jumatate am fost pe pauza, ca sa zic asa.

Off topic: Am vazut ca acum avem si reputatie de membru...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...