Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tot eu...

De cand cu mersul de-a busilea parca consum mai multi pampersi. Bine,stam si la casa si donsoara nu sta pe covor doar pe parchet se joaca.

Anda-e bed rail ce cautai ?

Alis tu cum te mai simti?

In seara asta m-am jucat de-a vocea romaniei cu cea mare:). 

Puneam cantece pe youtube si ea canta,apoi o apuca si pe sora-sa aaaaaaa.

Ce bine e sa fii copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Buna! Eu sunt bine, momentan ; multumesc de intrebare. Am inceput o cura cu ulei de masline dimineata pe stomacul gol si ceai de toate ierburile culese chiar de mama mea. Imi fac cana de la filtrul de cafea cu ceai si beau pe parcursul zilei. Pun   sunatoare, cimbrisor de camp, musetel, galbenele, coada calului, coada soricelului, menta. Sper din tot sufletul sa ma ajute. Am citit ca uleiul de masline pe nemancate trateaza foarte multe afectiuni. Teuta este cam miorlaita si nu are nici pofta de mancare. Se poate sa inceapa sa-i iasa maselute? Medicul stomatolog a zis ca nu o mai mira nimic; [batcap] . Ea are 8 dintisori. Nu vrea sa mearga de-a busilea, se taraste pe coate ca la armata; ajunge asa dupa mine in bucatarie, in baie. Se ridica in patut si pe langa mobila.Nu mai pot face nimic .... [:-)))] trebuie sa stau numai cu ochii pe ea.Desface usile, rastoarna cartile surioarei un adevarat pericol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...