Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Buna,

 

Da si ieri si azi a fost vreme super. Chiar ne-am plimbat si mai planuim o plimbarica mai tarziu. Sper sa-mi iasa pt ca I nu a dormit decat 1 ora pana acum.

Anda- gata v-ati mutat?

Ieri stateam si ma gandeam ca de 1 an stau acasa si ne apropiem cu pasi repezi de primul anisor. Cand zboara timpul asta?

De fapt ce ma mai mir ca nu stiu cand au trecut 6 ani de cand o avem pe cea mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda, tare ma tem ca o sa ne transformam in ce ziceam noi candva :" eu niciodata nu o sa-i zic copilului meu,sau nu o sa fac asa ceva niciodata" si o sa facem exact asa.

Asta apropo de muzica.

Chiar stateam intr-o zi si ma gandeam cu sotul:oare ce o sa zicem noi cand va veni cea mare sa ne zica ca vrea cu cortul cu prietenul.Ca la mine tata zicea nu,dar eu aveam bagajul gata pregatit in dormitir sub birou [batcap] . La care el:pai pana cresc ele ni mai e la moda cortul [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am ! :) si acum avem dureri de spate amândoi :))) 

Si o sa ne mai mutam pestr 6 luni ( sper ca definitiv de data asta!! Ca spatele meu nu mai rezista ca pe vremuri...)

 

In seara asta am exersat trecutul oe sub masa... ii pkace foarte mult sa se tarasca de la unul la altul.... probabil o sa i placa si de Paste :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Anda,

Se pare ca in ultima vreme doar noi mai activam pe aici.

Ma bucur ca v-ati......mutat [:-)))] .Sper sa rezolvati problema si cu spatele.

Uau si va mai mutati o data-si eu care credeam ca m-am mutat de multe ori(vreo 3   pana acum si mai planuim o data dar nu bag mana in foc ca va fi definitiv).

Azi ma gandeam sa o incerc cu mamaliguta si branza. Voi ati incercat?

In rest  fost invitata la petrecerea firmei in decembrie. De abia astept sa chefuiesc. Deja mi-am anuntat sotul ca se va ocupa de fete si el a  zis ca de abia asteapta. [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pana la urma mamaliga de ieri am facut-o azi :))

Succes maxim-chiar a acceptat-o din prima. Am combinat-o cu iaurt si putina branza napolact cu gust domol. Eu inca nu i-am dat unt.

Pentru maine ma gandeam la orez cu lapte-ati facut cu zahar sau fara?

In alta ordine de idei donsoara se ridica in genunchi si se serveste de pe masa, pat,scaune de ce are nevoie.

Pe mine ma doare o masea de urlu-am luat un calmant si maine la dentist.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine, din păcate,  nu ma dor dinții cand se strica, asa ca nu prea ma trage ata la dentist :( desi TREBUIE sa ma duc neaparat :(

Dar asa, sa ma duc de bunăvoie si nesilita de durere... nu mi vine

 

Bafta la dentist! 

 

In alta ordine de idei,  pisicuta mea a fost cam miorlaita azi :( nimic nu convine,  nimic nu place.... bâzâit si aruncat cu jucării mai toata dimineata....

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la dentist dar tot ma doare. A zis ca daca si maine e la fel sa-l sun din nou.

Iulia a gustat orez cu lapte. Nu prea a incantat-o cine stie ce.

Maine ii dau cascaval.

Anda-o fi vreun dintisor de vina.

In seara asta ii scriu lui Mos Craciun cu cea mare. De abia astept sa vad ce ma asteapta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am fost la dentist dar tot ma doare. A zis ca daca si maine e la fel sa-l sun din nou. Iulia a gustat orez cu lapte. Nu prea a incantat-o cine stie ce. Maine ii dau cascaval. Anda-o fi vreun dintisor de vina. In seara asta ii scriu lui Mos Craciun cu cea mare. De abia astept sa vad ce ma asteapta.

 

Sa ne spui si noua :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...