Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Ce tare Tamara!

Asa e si Iuli- micuta capsatoare :)). Nu mai pot de dragul lor.

Sa va spun si una haioasa. A venit ieri cea mare cu o poezie de invatat. Ne apucam noi si tot spunea alte cuvinte: Da mami de ce nu pot sa zic asa, ca inseamna acelasi lucru [fal] ?

La care eu: pai mami daca autorul ascris asa, asa invatam, cand o sa scrii tu poezii, o sa invatam ca tine. [il]

Ea ar fi pus numai sinonime in poezie [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fulguletul meu e bine. Se pare ca are deja si un program de somn- unul pe la 9, 9-30 dimineata cam 40, 50 min si unul pe la ora 14 care poate fi si pana la o ora si jumatate. Eu zic ca e destul avand in vedere ca seara se culca la 19.45.

Mi-e dor sa aflu ce fac si ceilalti fulguleti, mai ales ca incepand cu luna viitoare deja unii dintre ei vor implini primul anisor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau Tinuta ce surpriza frumoasa ca ne-ai scris. [flo2] Ma bucur ca Paul este bine.Un barbat hotarat ce sa zic [:)] . Surioara ce face?

Iulia inca nu are curaj in doua picioare.

Nu vrei tu sa fii mesagerul forumului si sa rogi fetele cand pot sa ne mai scrie un rand despre ele si fulguletii lor? [flo2]

Eu nu am cont de FB stiu ca pe acolo sunteti mai active [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur Geuta, le scriu. Si grupul de pe FB s-a subtiat. S-a facut un mini grup unde chiar vb fetele. Paul este destul de timid cu mersul( daca are sprijin este ok) altfel ii este teama. In schimb, a avut duminica un moment in care nu si-a dat seama ca nu are sprijin si a facut 5-6 pasi legati. Deci poate, dar nu e pregatit psihic;). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...