Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Oh Anda- am curaj sa o las - e mare acum doar daca mai scapa canita cu apa in rest e ok. De fapt ea nu a "decorat" niciodata peretii sau altceva. A fost foarte cuminte din punctul asta de vedere.

Multumesc pentru sfat [flo2]

Copilasii vostri maraie? Iulia 80% din timp maraie. Numai muzica asta o am in cap. Chiar si dupa ce se trezeste. Banui niste maselute- dar chair asa?

Parca Ioana nu era sa de maraita sau oi fi uitat eu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maraie a durere? Sau a plictiseala? Ca si maimutzica mea maraie cand vrea sus/jos/telecomanda/telefonul/apa/papa/somn..etc....alerg ca un mic paj personal sa o multumesc si... tot mai gaseste ceva de marait :))

Mai nou nu vrea sa se aseze undeva ca de ex in scaun la masa, in carut...etc si se incordeaza ca abia reușesc. . De fapt nu reusesc fizic sa ii indoi picioarele ci o pacalesc cu un distractor.....

Eu am citit ca apar intai 6 dinti, apoi pauza cateva luni si iarasi 6.. noi am bifat prima portie si liniste de atunci..

Voi dati calciu la bebe? Eu am luat fiolele dar nu stiu daca aa ii fac analize sau aa ii dau pur si simplu. .. ar fi a doua oara, i am dat la sfatul medicului in septembrie. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru ziua de astazi daca aveti sarbatoriti [flo2]

O serbam si noi pe cea mare-e si Gabriela.

Anda-nu maraie a durere, a plictiseala, somn cand nu doarme destul-adica mai mereu in timpul zilei.

Se pare ca noi nu ne incadram in grafice cu dintisorii-are deja 8 deci, fara pauza dupa primii sase [:)]

Teoretic calciul se da cate 10 zile pe luna in lunile cu r -adica din sept pana in martie. Eu nu ii dau Iuliei decat vigantol. La ultimile analize avea calciul la limita superioara.

Sunt niste semne care indica lipsa de calciu-un usor tremur-nepotelul meu lingea varul dupa pereti(si da la analize avea nivelul Ca mai mic)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of micuta Tamara,sanatate multa [:)]

Ca un mic sfat pana ajungi la medic, daca ai in casa varza cruda, spala bine 2 frunze, intinde-le cu facaletul si incalzeste-le putin la flacara de la aragaz si pune-i-le pe piept si pe spate. Varza trage f bine raceala. cand a transpirat o schimbi.

Eu pun carza si la frunte cand ma doare de la sinuzita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...