Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am ales o foaie perfecta aseara, selectata dupa multe "respingeri" pe motiv de... puncte dubioase, am zdrobit-o cu muchia unui cuțit ca nu am facalet, incalzit si aplicat pe piept :) cu protestele de rigoare,  a rezistat totusi cu ea vreo juma de ora, apoi schimbat ca se umezise bluza. ..

Eu zic ca e mai bine,  inspre bine sa zic, tuseste productiv dar cred ca ne trece azi/maine :)

Mai repetam diseara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Ce-i cu linistea asta?

Putina galagie va rog :))

Eu sunt racita,Iuli  vad ca are niste lumanarele dimineata si azi a stranutat mai mult, dar deocamdata nu intervin cu nimic.

Aseara am avut sedinta la scoala. Merg in excursie la fabrica de globulete de la Curtea de Arges (nici nu stiam ca avem asa ceva)unde o sa-i lase sa-si faca un globulet personalizat cu numele lor. Ea vrea sa-i faca si Iuliei unul. In rest ne pregatim "in linuste deplina"pentru cei doi mosi.

Atat de mult imi place atmosfera asta. Parca-mi retraiesc eu copilaria.....

Anda cum se mai simte Tamara?

Maine avem prima "mare" aniversare a unui fulgulet. Spor la pregatiri Loredana!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E mai bine, multumesc..

Dar sa stii ca eu am intervenit de la primii muci, i am pus picaturele, apoi sirop de tuse homeopat, si a zs dr ieri ca e pe trecute gatul cu nasul... am scapat fara antibiotic, doar nurofen dimi si seara...plus cataplasma cu varza :)

Adică ma gandesc  sa intervii asa cu mici chestii, mai naturale mai usoare, ca nu e ce sa faca rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Anda- Iulia e bine. I-am dat aseara niste panadol ca o supara si maselele si e ok.

Mucisorii sunt parca un pic mai putini (nici nu erau abundenti) si in continuare sunt incolori.

Respira bine, mananca bine..... mai vedem.

Excursia e pe 25 noiembrie. O prietena spunea ca si baietelul ei, care este la gradi, va merge acolo. Totul depinde de organizarea doamnelor.

Doamna noastra ne-a "amenintat"  ca este plimbareata si ca ea nu face excursii decat departe de casa, pentru ca aici aproape putem sa-i ducem noi. Eu una sunt mai mult decat de acord.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...