Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc :)

Spuneam ca tamara doarme cam 3 h dupa amiaza, se trezește pe la 5, nu m am gândit sa fue obosita la 9..dar de la 9 cand facem baita si laptic, ea mai adoarme pe la 11, uneori chiar 12?!

Sa vedem ce solutii gasim, poate a fost din cauza ca am stat cateva zile in caaa de la tuse si muci...

 

Nu sunt o mama stresata , sper ca nici stresanta :)) dar vreau aa aflu cauzele comportamentelor ei ca asa ke ghidez si adaptez pe ale mele... abia astept sa comunicam si sa aflu mai multe despre motivele ei de a face una alta :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu la 9 dar la 10 sigur ar trebui sa fie obosita.

Ii pastrati aceeasi rutina la culcare ca sa priceapa mesajul?  La noi e asa: baita, imbracat, stins lumina, white noise pe fundal, lapticul si apoi suzi. Imediat adoarme fata. Uneori daca e mai obosita se mai trezeste de 2 -3 ori pana adoarme defintiv.

E posibil ca pe fondul oboselii corpul sa secrete mai multa adrenalina si sa nu mai poata adormi (asa e nepotelul meu-daca nu-l prinde la momentul potrivit sa doarma, apoi ii tine pana spre miezul noptii)

E posibil sa fie si cum spui tu pe fondul statului in casa din cauza racelii.

Sper sa nu te deranjeze mesajul meu, eu doar am impartasit propria-mi experienta [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai face micuta Tamara?

Febra poate fi asociata si cu dintisorii. Nu cumva ii apare vreunul?

Sa stii ca si pentru mine copiii aceia sunt o enigma.

Iulia are in continuare mucisori uscati pe nari dimineata, fara niciun alt simptom.

Azi trebuie sa merg la dentist, ieri am fost la oftalmolog-ce sa mai am intrat in revizie :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...