Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bunaa!! Multumim de urari Geuta! :* Sambata avem petrecerea,facem acasa ca nu suntem multi.I-am facut in casa un tortulet doar pt el si de ziua lui a avut dezmat,si l-a intins pe unde a vrut,era un fel de cocina bucataria. :)) Copilul meu maraie mai mult seara,stiu ca de la oboseala,asta pt ca in ultimul timp are doar un somn pe zi.Dar macar adoarme singur dupa bibele de seara,pastrez aceeasi rutina.Ziua mai adoarme la mine in brate de multe ori.Sanatate multa bolnaviorilor! O sa revin cu poze de la party,va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

La multi ani si pentru fulguletul lui Lilly- Sa creasca mare, sanatos si sa-si bucure parintii [:)]

Anda- uraktiv sirop pt copii contine propolis, macesese, merisor si vitamina C.

Azi am dus si o proba de urina la CFR (am auzit ca ar avea un laborator mai bun) si marti iau rezultatul.

Daisy- voi ce mai faceti? Ai reusit cu intarcarea? Ai inceput serviciul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fac sa scapam de adirmitul in brateeee ?? :(((

A fost asa: adormea singura, fara probleme, a avut stari mai rele, dinti, rosu in gat, a plans sa i tin in brate - am luat-o ca stiam ca e bolnavioara... dar acum vad ca e foartr bine. .. și tot vrea in brate, sa o legan pe verticala,  adica sa dansez cu ea...daca nu o iau, ca am incercat si varianta asta, urla si plange cu muci si apoi suspina si haraie toata noaptea :((, se incinge, transpira.... 

Sincer nu ambrezistat sa o las sa urle pana adoarme :( ca nu pot....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...