Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

La vaccin cred ca mergem saptamana viitoare. Sper sa fie ok si de data asta.

 

De adormit....are momente seara cand este ft obosit si se linisteste numai la tati in brate...ii canta un cantecel numai de ei 2 stiut si Matei incepe sa gangureasca si el impreuna cu tati...este o placere sa.i vezi.

 

De cele mai multe ori adoarme la piept, se mai trezeste si acum noaptea sa pape.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iulia doarme cu mine in pat. Sau mai bine zis peste mine in pat [:-)))] .  Doamne are fata asta un somn ceva de speriat. Doarme intr-o pozitie, dupa care se pune in fund, deschide ochisorii si-si cauta un loc unde sa se arunce pe burta. Dupa care o ia de la capat, si asa o tine toata noaptea [batcap] . Sigur nu s-ar mai fi odihnit in patut, ca nu avea loc si dadea cu caputul de zabrele.

Oricum urmatoarea investitie - 2 paturi de cate o persoana sa doarma singure, ca impreuna e imposibil. A, si Ioana e la fel de activa in somn. Numai noi stim cate picioare si maini ne-am furat de-a lungul timpului in concedii. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si tamara se fataie si se arunca, de aia i am luat pat de textil, de campanie adica, i am pus salteaua de la cel denlemn si se arunca in laterale mereu dar nuvse loveste :)) adoarme cu spatele si capul bagate in plasa aia :)) inghesuita asa , ca nici nu zici ca e cineva in pat :)) si apoi il "coase" in toate directiile

Mie mi e frica ca pica din pat daca o iau cu noi!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha....si baiatul meu face ture prin pat noaptea, se pune in fundulet si apoi sare pe mine sa pape.

 

Sunt bucuroasa ca M merge singurel....a inceput de miercuri seara  [pk] . Acum nu mai pot sa tin pasul cu el... [:-)))]

 

Raportez o prima zi de munca usurica....au zis ca am venit odihnita so cu forte proaspete [fri]  da' de unde...hm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...