Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari Daisy pentru independenta. Si noi tot inca de-a busilea, dar ne ridicam de fiecare data cand gasim un punct de sprijin si incercam batraneste cate un pas.

Uau cam mare drumul pana la serviciu. Matei s-a obisnuit cu bunica?

Anda pai ca sa nu pice din pat, seara facem asa: pana cand ma duc eu langa ea, doarme cu Ioana de-a curmezisul patului si cu perne intre ele. Cam dupa maxim 3 ore ma duc si o iau pe Ioana(ca mai mult nu ma risc sa o las) si doarme cu tati. Eu imi pun 2 paturi la nivelul genunchilor mei ca un fel de proptea. Ea oricum doarme la perete,iar in partea cealalta sunt eu. Iulia nu ar fi dormit bine nici in patut textil pt ca nu suporta sa stea inghesuita. Trebuie sa aibe loc. Chiar vorbeam cu sotul ca si daca era patul cat camera, ea tot nu avea loc [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Felicitari Matei pentru independenta! Al meu merge doar daca ma tine de un deget,sau il mai sustin de gulerul bluzei.Mereu imi cauta mana,sa se asigure ca are sustinere. :) Cum ii dau drumul se pune in fund desi il vad capabil sa paseasca singur.E un fricos. :) Mie mi-ar fi frica cu tot cu perne si paturi imprejur sa il tin langa mine in pat.Tot asa se foieste dintr-un capat in altul si cum se ridica de orice nu mare mi-ar fi mirarea sa sara peste perna.:) Avem patut de lemn,doua laturi au aparatori,doua nu.S-a invatat probabil si nu se mai loveste de zabrele.Vremea asta ploioasa ne tine numai in casa si urlam de plictiseala. :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...