Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc mult Anda [flo2]

Sotul nu e nascut azi, dar primesc si pentru el ca a fost de mos Nicolae.

Iulia e nascuta in aceeasi zi cu mine, 9- dar eu sunt in mai, iar Ioana in aceeasi zi cu sotul -13, numai ca fiecare sunt in luni diferite. [:)]

Tipsuri primesc cu placere [:)]

Paste a mancat cu ciorbita si i-au placut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost la vaccinul de la 11 luni. Am trecut cu bine si peste episodul asta.

 

Il alaptez in continuare, dimineata si seara. Se mai trezeste si acum noaptea, dar pentru mine este ok. In stilul asta pot sa-l mai alaptez o perioada, ca nu ma simt asa de obosita.

 

Dar...nu am timp de nimic cand ajung acasa, nu ma lasa deloc, vrea in brate, sa suga, sa se joace cu mine.

 

Bate "vantul" prin frigider [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ieri am fost la vaccinul de la 11 luni. Am trecut cu bine si peste episodul asta. Il alaptez in continuare, dimineata si seara. Se mai trezeste si acum noaptea, dar pentru mine este ok. In stilul asta pot sa-l mai alaptez o perioada, ca nu ma simt asa de obosita. Dar...nu am timp de nimic cand ajung acasa, nu ma lasa deloc, vrea in brate, sa suga, sa se joace cu mine. Bate "vantul" prin frigider [batcap]

 

Daisy, mie imi spune doctorita de o luna ca nu e de gasit vaccinul de 11 luni, ca are copii si mai mari care asteapta....nu știu ce sa fac ca mi se pare bataie de joc  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...