Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aseara Iulia a dormit agitata rau. Se tot foia si nu reusea sa-si gaseasca pozitia de somn.

Banuiesc ca o fi de la mamaliguta. Aseara i-am dat mamaliguta cu branza fagaras, desi nu e prima data cand manaca asta.

Vai ce vreme e afara. Desi e frig si ceata imi place foarte tare. Asa ma cuprinde spiritul Craciunului, sper sa si ninga putin macar in seara de ajun sa ne bucuram si noi cu copiii.

Anul trecut pe vremea asta cadourile erau deja impachetate, acum nu am luat decat papusa Ioanei, urmeaza pentru restul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy si eu tot Ror stiam ca se numeste. Chiar o sa o intreb pe dr de familie cand ne-o chema la vaccinul de 11 luni.

Anda-eu eram convinsa ca intrebai de cadou pentru turta :)). 

Pai chestii fancy- o veioza frumoasa am luat noi la turta Ioanei. Mai stiu,poate  un tablou frumos, icoana,telefon din ala de epoca, un cufar din acela mai retro in care poti pune vin,cozonac, bomboane,etc si daca au copii neaparat un cadou si pentru ei. (ceva lego o sa iau eu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma gândesc. .. cel mai bine ma orientez cand ma duc prin magazine, ca asa vad si imi vine ideea, dar Cum plimbarea e cam lux pentru mine.... abia apuc sa iau ceva ce mi trebuie,  nu mai zic sa casc si gura.... sunt cu tel in mana si imi programez cat timp stau acolo, cat dincolo....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...