Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Voi ati introdus albusul? Am o supa cu galuste cu oua de tara si ma gandeam sa-i dau sa guste putin. Teoretic de la 1 an nu ar trebui sa mai aibe alergii. Si mai am o problema- Iulia are pielea foarte uscata, uleiul de masline nu o mai ajuta, cu ce as putea sa-i dau?

 

Geuta, uleiul dr de masline intra greu in piele, și cam sufoca porii... eu folosesc pentru mine si pentru fetita grăsime de cocos, e o fracție a uleiului de cocos,  fara miros si ceva mai light...

Și gaseste pe site-ul dried fruits, are scop alimentar de fapt, dar e excelenta pt piele. Nu e deloc scumpa,  dar se adaugă transportul din pacate. 

Arata ca o untura si trebuie mutata din sticla, ca nu ai cum sa o iei, eu o incalzesc pe calorifet si devine lichida...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Multumesc mult Anda [flo2] noi insa ajungem foarte rar la Sala Sporturilor. De exemplu anul acesta nu cred ca am fost deloc. Noi stam in partea opusa a orasului-Mihai Bravu. In timpul saptamanii cu caruciorul nu ma incumet asa departe ca nu sta Iulia, iar weekendurile de obicei mergem la mama la tara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fi mea nu vrea si nu vrea sa faca pasi :)

Merge in patut, merge pe langa masa... cand sa o sustin eu sa mearga fara siguranta ei... puf, se lasa in fund :)))

 

Nu ma agit, Doamne ferește,  ca am si eu mai multa liniste astfel :)) deocamdata, dar voiam sa va întreb daca bebeii voștri sunt mai curajosi...

 

Zicea cineva ca e înaltă ( 81) si ca merg mai tarziu copiii mai inalti ??!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...