Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 5


Recommended Posts

Geuta, multa sanatate! Este mai bine acasa.

 

Geuta, help! Stiu ca tu ziceai ca Iulia a fost iritata la fundulet. Cu ce i.ai dat, a durat mult pana i.a trecut?

 

De ieri dupa-amiaza Matei este rosu la fundulet, are pielicica aspra. Este prima data cand patesc asa. Banuiesc ca de la pampersi. I.a luat sotul tot de la pampers, dar cu totul altceva. 

Pana acum avea Pampers Active Baby Dry 4+....sotul a vazut pe pachet 4+ si i.a cumparat altceva de la P.

Inca de cand i.a adus am vz ce erau diferiti, miroseau altfel...

 

Ce pot sa.i dau? O sa ma duc sa.i cumpar alti P, cei cu care era obisnuit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

Daisy cand Iulia a fost f f f iritata de la pampers a mers excelent violetul de gentiana. Era toata albastra la fundulet si pasa dar in max 2 zilr eta deja rezolvata.

Nu a unctionat nivi bepanten bici cutaden sau sufocrem. Si da am lasat-o mult in funduletul gol si ii puneam pampersi mai mari ca sa nu stea pishu fix la rana.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc multi, Anda! Asa l.am adormit acum, in funduletul gol. O sa.i dau si cu bepanthene. In cat timp i.a trecut?

 

Tamarei i a trecut de pe o zi pe alta, dar ei i a mers f bine cu bpantenul ăsta. .

Geuta zice ca Iuliei nu.... cred ca trebuie sa depistezi ce ii face lui cel mai bine...

Probabil cand o sa i iei pampersii cu care e obisnuit se rezolva :) !

 

Eu frec bucataria :( ca facem turta acasa, la mama nu s a mai putut.... eh....macar ma relaxeaza :))) 

 

Maimuta asta mica s a bucurat tare mult de brad, m am si mirat ca l a observat ! Dar ar sta numai cu mainile in el :))

 

Cred ca am găsit o solutie pt vacc 11 luni, o sa l fac la sanador, contra cost, imediat ce il aduc in stoc, sper eu săptămâna viitoare !

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...